Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szisztok csak egy kérdésem....

Renike007 kérdése:

Szisztok csak egy kérdésem. Lenne hogy volt e már vkinél hasonló tünetek:2 napig menstruáltam a szokásosnál enyhébben fáj érzékeny a mellem, enyhe görcseim vannak lehet terhesség?

Figyelt kérdés

#terhesség #menddőség
2019. aug. 12. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez engem is érdekel, hasonló a helyzet nálam is. Nekem is 2 napig tartott, főleg barnás volt és elvétve fedeztem fel kis pirosas vérzést.
2019. aug. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is volt vérzésem a menstruáció várható idején, bár csak egy napig. Három nappal később pozitívat teszteltem, azóta már 36 hetes terhes vagyok.

Legbiztosabb ha tesztelsz, ilyenkor már a legtöbb teszt kimutatja.

2019. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál-e?
2019. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem elképzelhetetlen a terhesség, csinálj tesztet.
2019. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
A barna vér, inkább hormonzavar mintsem terhesség menzesz alatt. Nem gondoljátok hogy elég ebből a sok parasztvakításból?
2019. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sya kosy a választ nem barna szinű volt hanem piros és annyi hogy enyhébb volt és 2 napig tartott
2019. aug. 12. 10:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Sya az 1 válasz adotol annyit kérdezznék neked is fájt a melled és voltak enyh3 görcseid?
2019. aug. 12. 10:20
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Tanulj már meg írni, mielőtt szaporodsz, jó?
2019. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Első vagyok. Nekem nem fájtak a melleim, de soha nem is volt jellemző menstruáció előtt. Csak a szokásos alhasi görcsök voltak elvétve. Nekem volt egy 4-5 napos nagyon enyhe barnázás, kB csak a WC papíron látszódott. Utána lett barna folyás amihez már tettem be tampont de 2 nap alatt el is múlt. Közben beszéltem orvossal. Csak kB egy két hét múlva tud fogadni, azt mondta nem gondolja úgy hogy sürgősen vizsgálatra lenne szükség, reggel csináljak egy terhességi tesztet,mert ha ciklus végén volt pete érés, akkor az produkálhat ilyet.
2019. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Micsoda alpári egy nő vagy te, Jézusom.
2019. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!