Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Peteérés ultrahangos követése...

Peteérés ultrahangos követése magánorvos által alkalmanként mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Felhívtam a szakrendelést, ahol közölték, TB alapon erre nincs lehetőség. Magánorvosnál egy ultrahang 12 ezer Ft az orvosomnál. Arra irányul a kérdésem, hogy lehetséges, ilyenkor olcsóbb tarifa, vagy tényleg alkalmanként 12 ezer lesz?! 2-3-4 alkalommal kellene menni.Valamint kérdezem, aki átesett ilyenen, hogy segített, volt értelme?

1 év 3 hó sikertelenség és elkeseredettség, 1 vetélés után szeretném ha lenne előrelépés.

Köszönöm a válaszokat!



#ultrahang #peteérés #peteéréskövetés
2019. aug. 15. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Mit várnál tőle?

Hormonokat néztek már?


(Én ennyi idő után meddőségi központba és endokrinológushoz mentem)

2019. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet pusztán a kérdésre válaszolni?

Hagy ne részletezzem már mennyi (de szó szerint mennyi) orvosi vizsgálaton, teszteken, vérvételen mentem már át.

TSH, T3, T4, minden minden (ezt sem sorolom fel) okés!!!!

ÉRTELMES válaszokat várok értelmes emberektől, nem kérdést kell generálni, hanem arra válaszolni, ami a kérdés. (istenem...)

2019. aug. 16. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha minden okés, legalább 2-3 naponta együtt vagytok a pároddal és nem jön a gyerek, akkor igenis valami nincs rendben. És akkor az uh követés sem visz előbbre, mert hiába fogod tudni, hogy épp most érik a kis petéd, ha valami nem klappol. Azért kérdeztem, hogy mit vársz tőle és milyen előzménnyel... De én nem tüszőérés uh követésre mennék, hanem tovább lépnék meddőségi területen. Nem egy olyan esetet láttam a meddőségi klinikán és az endokrinológusnál, ahol kiderült, hogy a sima nőgyógyász vagy csak egy kevésbé hozzáértő endokrinológus által tökéletesnek mondott leletek, nem olyan tökéletesek.

És igen ez ezzel jár, hogy millió orvos, kivizsgálás és szekérderéknyi pénz. Ha elmondanám mi mennyin voltunk mire sikerült, lehet rájönnél, hogy még a felénél sem tartasz. Így lehet, hogy érdemesebb letz volna belegondolni, hogy esetleg segítő szándékból kérdeztem és nem b.ogatásból...

2019. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen alkalmanként annyi nálunk. Nekem nem volt értelme mert a vérképből is látta hogy van peteérés, nálunk a férjemnél volt baj. Annyi hogy itt látható ugye hogy mikor reped meg, míg pl ovulacio tesztnél ezt nem tudod. Ha férfi oldalon oké minden egy hónapot megpróbálhattok.
2019. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőmnek a saját bevallása szerint mindkét gyermeke így született, hogy az orvos látta az ultrahanggal a tüszőérést, és mondta is neki, hogy ha aznap este még együtt tudnak lenni, talán összejön a baba.
2019. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Bár hozzáteszem, ők akkor csak pár hónapja nem védekeztek. Megértelek, mert 12 hónapig én végig ovu teszteltem is, mégsem lettem - vagyok terhes. Szerintem nekünk már arra kell felkészülnünk, hogy ez a módszer sem garancia a sikerre. Sajnos.
2019. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása óta 1 ciklus telt el, és pozitív a tesztem :) Nem voltam végül uh-os követésen, két naponta együtt voltunk bő két héten át.
2019. szept. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!