Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Friss vélemények Debrecenről?

Friss vélemények Debrecenről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Debreceni Asszisztált Reprodukciós Centrumról szeretnék kérni tőletek tapasztalatokat. Miskolciak vagyunk, és azért gondoltuk, hogy ide mennénk, mert mégiscsak közelebb van, mint a pesti Kaáli. Sajnos az fix, hogy lombik kell majd nekünk, inszem nem játszik rossz spermakép miatt. A válaszaitokat előre is köszönöm!
2019. aug. 17. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a.Pesti Kaáli jobb.

Sajnos Debrecembe az orvosok nagyon korruptak, nagy részt, persze vannak kivetelek de pl. a fõorvosok legtobbje az, sajnos durvak.is , lenézõek, a fogorvosok nagyreszt lekezelõek ,rosszul dolgoznak-miattuk kulfoldre kellett kimenjek kikezeltetni amit elrontottak.. pedig a "legdragabbakat es legjobbakat " valasztottam..

Légy óvatos, altalaban azok dolgoznak a leg lelkiismeretesebben akik nem varnak hálapenzt.

Tapasztalat.

2019. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uh, köszönöm a választ. Ha van kedved, leírhaznád részletesen a tapasztalatodat, akár priviben is. Nagyon megköszönném!
2019. okt. 28. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet már későn válaszolok.

Én az Arc-ban voltam, 2 orvosnál is. Mindkettő rendes volt és sztem mindent elkövettek amit tudtak. Az asszisztensek szintén, jófejek, kedvesek. Nyilván túlterheltek, nagyon sokan járnak oda, de ez ilyen. Biztos van aki ad pénzt, meg láttam már, hogy ajándéktasakkal erkeztek... Én egyszer sem adtam semmit sem. Nem gondoltam hogy szükséges. Így is normálisak voltak.

17 hetes kismamam vagyok, az 5.program sikerült.

2019. dec. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Azóta mi már voltunk az első konzultáción, februárban kerülünk be a programba. Eddig nagyon jó tapasztalataim vannak. Azért emeltem ki, kíváncsi vagyok még olyan dolgokra, hogy kinek hányadik sikerült, ilyesmik. 🙂
2019. dec. 25. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!