PCO-m van, Clostilbegytet szedek. Nálatok mi volt az ovu jele? 13. ciklusnapon vagyok.

Figyelt kérdés

Reggel óta enyhén görcsöl a hasam és tompán fáj a petefészkem.

Az orvosom szabin van, nem tudok ultrahangra menni. Szerintetek a peteérést érzem?



2019. aug. 19. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Ugye nem csak Clostyt szedsz? Tudtommal a PCO kezelése az IR kezelésével kezdődik, és a Closty ebben a betegségben csak óvatosan és folyamatos ultrahangos követés mellett ajánlott.


Rosszat sejtek, ezért kérdezem.

2019. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzővel!

Amúgy bàr nekem spontán van peteérésem, de már előtte 1-2 napig szoktam nagyon enyhe görcsöket érezni. Illetve egyre erősödő hüvelyi folyást ami a végén ez a tojásfehérje szerű nyák lesz. Egyébként ha nem is tudod ellenőriztetni attól még próbálkozni lehet, ki tudja, lehet pont most jön össze! Sok sikert!

2019. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
A fájdalom lehet a clostytól is ha túlstimulál és nincs figyelve. Pco-ban nem az éréssel hanem az ovuval van a gond és az oka belgyógyászati/endokrinológiai es nem nőgyógyászati. Ezért kezeli sok orvos félre.
2019. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen szedem a gyogyszereket. Diéta, sport... driling útán vagyok fél évvel..
2019. aug. 21. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!