Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Ovaleap 900NE és...

Lombikosok! Ovaleap 900NE és Meriofert 75NE-vel vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Merifertet szúrtam. Mi a kérdés?
2019. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bevált-e és milyen mellékhatások jelentkeztek?
2019. aug. 21. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Mellékhatás nem volt. Ha bevált alatt azt érted, hogy lettek-e tüszőim tőle, akkor a válasz, igen, bevált. Ha az, hogy sikerült-e, akkor nem, azt a stimut követően nem lettem terhes..
2019. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zsutyi ***** válasza:
Én most 1 hónapja használtam mindkettőt+még Gonapeptylt.Olyan téren használt,hogy 18 tüszőm volt,amibe volt petesejt,ebből 11 megtermékenyült,bár enyhe fokú hiperstimulációm lett,így beültetés még nem volt.Első alkalommal másmilyen gyógyszereim voltak,ott súlyos fokú hipestimulációm volt.Mindenki másképp reagál.
2019. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én ma kezdtem eloszor a Meriofertet. NEKED is nehezen ment a felszívása az üvegcséből? mert nekem eddig egyet sikerult maradektalanul felszívni.amugy naponta 3 adagot kell. Koszi a valaszt.
2020. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előző vagyok. Közben már sikeres vagyok a felszívás terén! :D Meriofert tapasztalat engem is érdekel. Köszi!
2020. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekünk bevált, elsőre, és van még két eszkimónk, jelenleg sítáborban. 8A1-es minősítésűek.
2020. márc. 18. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!