Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszeminációra és az előtte...

Inszeminációra és az előtte levő kötelező vizsgálatokra milyen intézményeket ajánlanátok? Igaz, hogy házasnak vagy élettársi viszonyban (egy lakcímen) kell lenni ehhez?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hátasnak vagy regisztrált élettársnak kell lenni. Azonos lakcím nem kell.
2019. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, hogy fizetősen vagy tb alapon szeretnéd.

Mi a Budai Meddőségi Centrumba jártunk. Ott volt 3 inszemem és egy lombik.

2019. aug. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi, és neked nem kérték a papírokat?
2019. aug. 22. 07:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

BMC-ben volt 3 inszeminacionk, majd 4 lombikunk (ebből

Kettő sikeres) és a vizsgálatok egy részét is itt csinaltattuk (a másik részét a sote aro-n, de az az intézet nekünk nem vált be)


A BMC-t viszont nagyon ajánlom.


Mindkét helyen házassági anyakönyvi kivonatot vagy közjegyző által hitelesített nyilatkozatot kertek

2019. aug. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Róbert Magánkórházba jártunk, két inszemünk volt, a második sikeres és házastársnak, vagy regisztrált élettársnak kell lenni.
2019. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi,és akár privátban meg tudnátok írni, h kb. mennyibe került? köszönöm szépen. lombik nem érdekel, csak az inszemináció.
2019. aug. 24. 12:50
 7/12 anonim ***** válasza:
A Róbertben 100.000 az inszemináció, plusz nekem az utazgatás és a gyógyszerek még 60.000 volt kb. Összesen 160.000 forintból "megúsztuk", de én messziröl jártam és sokszor kellett mennem, sok szurit kaptam, mert nehezen indult be a tüszöérés.
2019. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok ismét. Egyébként nagyon elégedett voltam mindennel, rendkívül jó orvos brigád van a Róbert meddöségijében és az ápolók, recepciósok is nagyon figyelmesek, segítökészek.
2019. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen, nagyon kedves vagy :) ha még azt megkérdezhetem, ezek kb. mennyi szabadnapodba kerültek? (betegszabadságba ki lehet venni?)
2019. aug. 24. 17:27
 10/12 anonim ***** válasza:

A BMCben csak a gyógyszerek árát fizeted. Az nekem 35 ezer körül volt.

Onnantól, hogy indul a mandula 3,max 4 alkalom. Első amikor felírják a gyógyszereket, majd uh kontroll, ha kell még egy és a beavatkozás.

2019. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!