Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 7 hetesen csak üres petezsák....

7 hetesen csak üres petezsák. Lehet még ebből baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

25 éves anyuka vagyok, egy 2 éves kislánnyal.

Megpróbálom röviden leírni a történetem.

A legelső terhességem spontán vetéléssel végződött 6 hetesen. Majd rá 1 hónapra(tudom, korai, de ezt hozta az élet) ismét pozitívat teszteltem, amiből szerencsére lett egy gyönyörű kislányom.7 hetes 4 naposan voltam az eslő ultrahangon, és teljesen megfelelt annak a kornak.

Teljesen probléma mentesen zajlott a terhességem.

Most 2 év után, nagyon szeretnék egy kistesót neki. Áprilisban volt egy 7 hetes terhességem, mely Misses Abortussal végződött, ugyanis a petezsákom 5 hetesnek felelt meg, nem volt szabályos, illetve "embriókezdemény" volt látható. Vérvétel alapján átesetem a toxoplazmán is,de az régebben lehetett.

Azóta eltelt majdnem 3 hónap, és ismét pozitív lett a tesztem.

Ma voltam orvosnál, ahol az utolsó mensi alapján 7hetes 1 naposnak kellene lennem.. De.... Hüvelyi ultrahangon nem látott semmit az orvos, hasin viszont igen(szerintem érdekes)

10 mm-es üres petezsák.. Semmi több.

Azt mondta 1 hét múlva, ha nem lesz semmi, akkor ismét MissedAb.

Szerencsére jó orvosom van, és próbál nyugtatni azzal, hogy valószínűleg később volt peteérésem, de én mégis annyira el vagyok keseredve.

Valakinek van bármilyen tapasztalta ezzel kapcsolatban?

Utrogestant írt fel, és magzatvédő vitamint.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Szép napot



2019. aug. 26. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ebbol meg barmi lehet, foleg, ha nem vagy biztos a peteeresed idopontjaban!
2019. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Missed abortion
2019. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mikor lett pozitív a teszted?
2019. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha csak 10 mm-es a petezsák, akkor van remény, hogy csak később fogant.
2019. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

20 nappal ezelőtt, a kimaradt mensi napján lett 2 pozitív tesztem.

Illetve a mai napon is csinált nekem a nőgyógyász, mivel a hüvelyi ultrahangon nem látott semmit.

A pozitív teszt után csinált végül hasi ultrahangot, ahol mondta, hogy az utolsó menstruációmhoz képest, kisebb terhességről lehet szó, mert csak petezsákot lát. 1 hetet kaptam, ha nincs változás, ismét missed abortus ☹️

2019. aug. 26. 18:55
 6/12 anonim ***** válasza:
3.vagyok:ez nem túl jó hír :( Akkor már bőven embriónak kéne lennie... Csodák előfordulhatnak, de a helyedben nem reménykednék :/
2019. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, ha mar akkor pozitiv volt, akkor ez tenyleg nem biztato :(
2019. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nyilván fel vagyok készülve mindenre IS, ☺️Fel vagyok készülve a rosszra. Tudom, hogy más tapasztalata nem fog semmilyen irányba segíteni rajtam. Csak valahol mégis megnyugtató már az is, hogyha 10 emberből 1 embernek volt hasonló tapasztalata, aminek jó vége lett.

Természetesen mivel tudatában vagyok a helyzetnek, és sem vele, sem ellene nem tudok semmit tenni, így el tudom engedni a dolgot, ha ismét abortus lesz. Majd a következő hátha sikerül. Csak ez a várakozás teszi tönkre az idegeim😑🙂

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Hétfőn még jelentkezem, hogy mi lett♥️

2019. aug. 26. 22:00
 9/12 anonim ***** válasza:

En drukkolok nektek, h jo vege legyen! 💙


(Ketszer volt vetelesem nekem is...)

2019. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló,nagyon szépen köszönöm a jókívánságot♥️

Még egy kérdés.

Próbálom elengedni a gondolataim közül a rosszat, és egyelőre a jót is. Igyekszem nyugodt maradni, és kivárni a hétfőt.. Viszont reggel óta alhasi szurkálásaim vannak, illetve 5 percenként járom a mosdót.

Annó a normális terhességem alatt volt ilyen, kb a 10.hét után, most viszont nem tudom hogy ez a tudat alatti stressz miatt lehet?! Vagy valami normális dolog...

A vetéléseimnél mensi szerű görcseim voltak.. Most egyelőre szerencsére ilyen nincs.

De tényleg nagyon sokat járok, és sokat is pisilek.

😬🙂

2019. aug. 27. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!