Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés

Menstruácio nelkul teherbe lehet esni?

IGT+pcos miatt tobb mint fél eve nincs meg. A teherbeesés igy lehetetlen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: teherbeesés, PCOS

szept. 11. 18:26  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Szerintem először oldódjon meg a probléma, aztán egy egészséges szervezetben gondolkodj a babáról.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/19Időpont szept. 11. 18:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem a kerdesre válaszoltál

# 2/19Időpont szept. 11. 18:37 Privát üzenet
Mivel nincs peteérésed, így nem fogsz teherbe esni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/19Időpont szept. 11. 18:39 Privát üzenet
Elég kicsi az esélye, nincs kizárva, hogy lenne valamikor egy peteérésed, de ahogy mondom, iszonyúan kicsi az esélye.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/19Időpont szept. 11. 18:58 Privát üzenet

Én úgy tudom Szabó Kitti a barátok köztből is hasonló bajokkal küzdött és teherbe esett. Esetleg nézd meg a youtube-n az úristen teher vagyok című videóját és hát ha erőt kapsz, hogy van esély.

Gyuri bácsi féle gyógyteát javaslok egyébként.

Nekem volt hogy 6 hónapig nem jött meg. Eddig az volt az első es leghosszabb kimaradás. Elkezdtem inni a teáját és megjött.

Szurokfű virágos hajtasos gyógyteát igyál a gyuri bácsi félét!

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/19Időpont szept. 11. 19:16 Privát üzenet

úristen terhes vagyok* bocsi elírtam

Ja és a teát mindennap reggel kell meginni!

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/19Időpont szept. 11. 19:16 Privát üzenet
Elvileg igen, mivel a peteérés megelőzi a vérzést. De ha nem rendszeres a ciklusod, nem tudhatod hogy mikor vagy egyáltalán van-e peteérésed.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/19Időpont szept. 11. 19:28 Privát üzenet
Ha a Szabó Kittinek sikerült, nekes is sikerülhet.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/19Időpont szept. 11. 20:42 Privát üzenet
Mivel a peteérés megelőzi a menstruációt, elvileg igen. Attól függ, mi a probléma. Ha van ovuláció, csak ritka és kiszámíthatatlan, akkor nagy szerencsével lehetséges. Ha egyáltalán nincs menstruáció, vagyis ovuláció sem, akkor nem lehet. De számtalan más probléma is állhat emögött, ami akadályozza a teherbeesést. Pl. ha van ovuláció, de a méhnyálkahártya hormonális probléma miatt nem vastagszik meg, így a megtermékenyített petesejt nem tud beágyazódni.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/19Időpont szept. 11. 20:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És vajon a testsulyomhoz mérten 2000 mg merckformin lehet tul sok, és azert nem jön meg? 50 kg vagyok 168 cm

# 10/19Időpont szept. 11. 21:25 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha teherbe esel, és emiatt "késik" a mensid, de a baba nem tapadt meg rendesen a méhfalon és távozik, azt hogyan veszed észre?
A Femibion 1-et szeretnem elkezdeni szedni orvosi javaslatra. Van-e valami kikotes, hogy menstruacio elso napjatol kell kezdeni vagy mindegy? Az irjon, aki mar hasznalt ilyen...
A menstruáció első napja és az ovuláció első napja közti időszakban nem eshetek teherbe?
Szoptatás alatt nem lehet teherbe esni? Mensi után lehet egyből terhesség, vagy ez hülyeség?
Nem sikerül teherbe esni, kihez forduljak segítségért?
Menstruáció előtt barnázok, ez miért van? Ez gond? Okozhat gondot hogy nem esek teherbe? Hormon gond szerintetek? Vagy normális?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!