Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menstruácio nelkul teherbe...

Menstruácio nelkul teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
IGT+pcos miatt tobb mint fél eve nincs meg. A teherbeesés igy lehetetlen?

2019. szept. 11. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem először oldódjon meg a probléma, aztán egy egészséges szervezetben gondolkodj a babáról.
2019. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem a kerdesre válaszoltál
2019. szept. 11. 18:37
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs peteérésed, így nem fogsz teherbe esni.
2019. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Elég kicsi az esélye, nincs kizárva, hogy lenne valamikor egy peteérésed, de ahogy mondom, iszonyúan kicsi az esélye.
2019. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%

Én úgy tudom Szabó Kitti a barátok köztből is hasonló bajokkal küzdött és teherbe esett. Esetleg nézd meg a youtube-n az úristen teher vagyok című videóját és hát ha erőt kapsz, hogy van esély.

Gyuri bácsi féle gyógyteát javaslok egyébként.

Nekem volt hogy 6 hónapig nem jött meg. Eddig az volt az első es leghosszabb kimaradás. Elkezdtem inni a teáját és megjött.

Szurokfű virágos hajtasos gyógyteát igyál a gyuri bácsi félét!

2019. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

úristen terhes vagyok* bocsi elírtam

Ja és a teát mindennap reggel kell meginni!

2019. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Elvileg igen, mivel a peteérés megelőzi a vérzést. De ha nem rendszeres a ciklusod, nem tudhatod hogy mikor vagy egyáltalán van-e peteérésed.
2019. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%
Ha a Szabó Kittinek sikerült, nekes is sikerülhet.
2019. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Mivel a peteérés megelőzi a menstruációt, elvileg igen. Attól függ, mi a probléma. Ha van ovuláció, csak ritka és kiszámíthatatlan, akkor nagy szerencsével lehetséges. Ha egyáltalán nincs menstruáció, vagyis ovuláció sem, akkor nem lehet. De számtalan más probléma is állhat emögött, ami akadályozza a teherbeesést. Pl. ha van ovuláció, de a méhnyálkahártya hormonális probléma miatt nem vastagszik meg, így a megtermékenyített petesejt nem tud beágyazódni.
2019. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
És vajon a testsulyomhoz mérten 2000 mg merckformin lehet tul sok, és azert nem jön meg? 50 kg vagyok 168 cm
2019. szept. 11. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!