Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik utáni spontán teherbe...

Lombik utáni spontán teherbe esés?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól, akiknek nem sikerült a lombik, de aztán spontán teherbe estek. Ez csak nagy dózisú hormonok hatására lehetséges jobban, vagy akik már eleve kaptak valamilyen lombikhoz használt hormont, nagyobb az esélye a baba fogantatásra? Sajnos eleve mindig alacsony volt a progeszteron szintem és a többi hormonok is ált. alacsony szinten állnak valamelyest.

2019. szept. 17. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Vannak ilyen történetek, és orvos mondta, hogy lehet ilyen 'utóhatása' a 'sikertelen' kezelésnek.

Személy szerint én sosem voltam ilyen szerencsés. Sem a sikertelen lombikok után nem jött a spontán teherbeesés, sem a sikeres lombik terhesség után; úgyhogy én szkeptikus maradtam ezzel kapcsolatban.

2019. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálad van valami szervi akadálya ennek? Vagy csak egyszerűen képtelen megfoganni?
2019. szept. 17. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen ismerősöm. Sikeres lombik, majd szülést követően 4 hónappal később spontán terhesség.
2019. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1.lombik sikertelen, 2.missed ab., 3. sikertelen. A 3-at követő hónapban spontán sikeres terhesség.
2019. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakori, lombik után terheb esés sikeres legyen. lombikal teherbe esik baba meg marad szülés,utának istesohoz lombik se kell mert összejön.olyan is van,hogyl ombik sikertelen,később lombik nélkül siekresen összejön
2021. nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!