Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Peteérés clostibegy-ovitrelle-...

Pannita kérdése:

Peteérés clostibegy-ovitrelle-utragestan után 6napot késett. Mikortól számítsam a peteérést?

Figyelt kérdés
Inszeminació- clostibegyt, utrogestan, ovitrelle stimuláció után negatívat teszteltem. Abbahagytam az utrot, de csak 6 nap múlva, a 32.napon jött meg. Az ovitrelle hatását nézve 26 napra kellett volna.. A következő peteérést mikortól számítsam? A tényleges menstruációtól vagy a peteérés utáni 14. naptól??

2019. szept. 21. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A tényleges menstruációtól. Pl. egy újabb adag clostilbegyt szedését is a mensi után következő napokban lehet ismét elkezdeni.
2019. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Most vagyok a ciklus 10.napjan. Már napok óta szúrnak a petefeszkeim. Ilyen nem szokott lenni. Attól tartok, hogy a closty cisztat csinált. Dokihoz csak 2 hét múlva tudok menni 😔 Tegnap azért kíváncsiságból csináltam egy lh tesztet és halvány csík lett rajta. Kb olyan, hogy 1-2 nap múlva már pozitív.. Hát minden nap tesztelek és eldől mennyire borította fel a ciklusokat a sok hormon 😒
2019. szept. 22. 10:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a második clostis kúrám cisztát csinált, az orvos nem vizsgált meg, felírta a gyógyszert és beszedtem a harmadik havi adagot is....mikor éreztem, hogy már nagyon nincs rendben valami, visszamentem, és közel 7 centis cisztám volt. Ezt követően egy hónap fog.gátlót kellett szednem, szerencsére akkor eltűnt...Azóta túl vagyok még egy clostis hónapon, bemfolával kiegészítve (sajnos ez sem sikerült).
2019. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ohh.. nagyon sajnálom. Nekem 1 clostys hónap volt. Most szünet. Bár jó lenne uh-ra menni, mert szúrt a jobb petefészkem. Illetve most vagyok a 15. napon és az lh teszt hómező 😞 pedig ilyenkor szokott lenni. (28 napos volt eddig a ciklusom)
2019. szept. 27. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Sikerült az újabb ciklus?
2019. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A következő ciklusban 21.nap jött meg.. úgyhogy egy kicsit (nagyon) felborította. Azóta nem szedtem clostyt, és nem mentem újabb inszemre. Bejelentkeztünk lombikra.. 😔
2019. okt. 27. 13:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Már nálunk is az inszem következne, de a párom nem akarja :(
2019. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

És az újabb ciklus is elérkezett. 😔 De most legalább a 29.napon jött meg, így úgy néz ki, hogy helyreállt.

Sajnálom, hogy a párod nem akarja. Voltatok már vmilyen kivizsgáláson? Mi azért mentünk inszemre, mert a párom eredménye nem lett túl jó, bár annyira rossz sem. (25 millió), és abban reménykedtünk, h az első sikerül, hiszen nálam nem találtak semmit. Hát sajnos rá kellett jönnünk, hogy nem így működik.😔 De már belenyugodtam a lombik témába is. Nagyon sok olyan rejtett dolog van (trombózis hajlam, fólát felhasználás, stb) ami miatt nem jön össze. A doki még olyat is mondott, h lehet a spermium nem tudja áttörni a petesejtet. Az meg csak lombikkal lehetséges. Mi nem húzzuk tovább az időt. 36 vagyok, párom 39 lesz decemberben. Már csak abban bízunk, hogy az első lombik sikeres lesz 🙏

2019. okt. 31. 09:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Kor szempontjából mi sem állunk túl jól, én 37, a párom 50, neki már van gyermeke. Voltunk vizsgálaton, de olyat nem csináltak, hogy hány millió, csak egy tesztet, ami megállapította, hogy erősek a sejtek, és megfelelően kötődnek a petesejthez...a meddőségi szakemberek szerint, neki tökéletes az eredménye, nem szükséges a további kivizsgálás. Viszont nálam más a helyzet, sárgatest elégtelenség, ami vélelmezi, hogy nincs ovulációm, ezért kaptam a stimulációkat, de folyamatosan nagy cisztáim lettek tüszőrepesztő mellett is. Most bejelentkeztem az aviva tornára, adok ennek a dolognak 3-4 hónapot, aztán megpróbálom meggyőzni az inszemmel kapcsolatban.
2019. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!