Iza.bella23 kérdése:

Vannak napok amikor sokat iszik a párom öli az alkohol a spermáit?

Figyelt kérdés

És lehet e úgy gyereke ,hogy pikelysömörrel küzd?

Már régóta próbálkozunk és mèg nem jött össze 2017 óta .

Orvosok tippelgetek nálam ,de hála 2019re ki derült ,hogy semmi bajom.


2019. szept. 24. 03:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, úgyhogy itt az ideje, hogy ő is ki legyen vizsgálva.

Amúgy mi az hogy vannak napok? Milyen gyakran?

Gondold át, akarsz e egy szeszkazánnak szülni.

2019. szept. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Sokat iszik, és te a spermája miatt aggódsz?? 🤣🤣🤣

Mondjuk lehet az agyát má relitta, így azt nem kell félteni. De akkor a spermája sem ér aranyat!

2019. szept. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az ivászat miatt aggodnék. És ilyen embernek nem szülnék. Szerintem az, hogy nem jön össze a gyerek egy jel, hallgass rá, és ne akarj tőle gyereket.
2019. szept. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%

Először is, ne csak magadat vizsgáltasd meg, hiszen kettőtökön áll minden, ő is menjen orvoshoz.

Másodszor meg biztos vagy benne, hogy olyan apát szeretnél a gyerekednek, aki sokat iszik? Komolyan? Szerinted nem fog még rosszabb lenni idővel?

2019. szept. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Neked megéri szülni egy alkoholistának?
2019. szept. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Te jó Isten!Néha sokat iszik...és ilyennek akarsz szülni.Hát te se vagy százas az biztos.
2019. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%

Ez lesz a következő kérdésed:

8 hónapos terhes vagyok, a párom részegen lerúgdalt a lépcsőn. Mit tudnék tenni, hogy megbocsásson nekem?

2019. szept. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van a többieknek, én is inkább megfontolnám, hogy egy ilyen emberrel legyek együtt, nemhogy gyereket szüljek neki.
2019. szept. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%

Valamikor olvastam egy tanulmányt, arról, hogy a férfiak termékenységét sokkal jobban befolyásolja az alkohol, mint a nökét. Sajnos most így hirtelen nem találom. De már tényleg jó lenne neki is kivizsgáltatni magát.


A pikkelysömör tudtommal nincs hatással a termékenységére, viszont ez egy örökletes betegség, szóval a gyereketeknek is lehet, viszont egyáltalán nem biztos, hogy megkapja.

2019. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Rengeteget változott amióta velem hála istennek. Nem mondanám alkoholistának. Napi 1doboz sör és most kb 2hetente hétvégén ha iszik de akkor sem úgy ,hogy atomrèszeg volt rá példa tény de kinèl nem fordul elő ? 23vagyok ő 35 èves de nem alkoholista! Lehet rosszul fogalmaztam a kérdés ,de persze ,hogy neki szeretnèk gyereket szülni! Nem vagyunk gazdagat van két kis testvèrem egyik 6lesz másik 5 éves lesz. De mèg az utolsó pénzèn is a gyerekeknek vesz valamit nem alkoholt!most fogunk külön menni azok ellenère ,hogy nem jött.ossze a baba! És igen képes volt 35ev alatt milliókat össze gyűjteni ! Ráadásul intézet nevelte ! Szülei nem.voltak!
2019. szept. 25. 01:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!