Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Flor Ferenc kórházban csinálta...

Flor Ferenc kórházban csináltak tegnap lakoroszkópias petevezeték átjárhatósági műtétet! A dr nő azt mondta minden rendben átjárható mind két petevezeték! Volt olyan akinek ugyan így volt aztán még is sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2019. szept. 27. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet valamit én értek félre, de ha átjárható mind a két petevezetéked akkor pont, hogy sikerülnie kell ha más minden rendben van.
2019. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, természetes úton történő teherbeesés esetén legalább az egyik petevezeték mindenképpen átjárható.
2019. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kis infó :)

Van már egy kislányunk ő lassan 6 éves lesz 2 éve lassan, hogy kistesóért küzdünk de sajnos nem jön így mind ketten orvoshoz fordultunk és mivel már minden féle próbálkozási lehetőségen túl vagyunk ( mind ketten egészségesek) így dr nő azt mondta csináljunk egy lakoroszkópias petevezeték átjárhatósági műtétet hátha.. De nem talát semmit ami miatt nem lehetne kisbaba így most 3 hónapot adott nekünk aztán meddőség központba kell menni :( ezért kérdeztem, hogy volt e olyan akinek meg csinálták ezt lakoroszkópias petevezeték átjárhatósági műtét és minden rendben van de utána még is jött a baba :)

2019. szept. 27. 19:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, egy csonó olyen sztorit lehet hallani, vagy akár itt is olvasni, hogy az első időpont már meg is volt a meddőségibe, aztán le is mondták, mert kiderült a terhesség. Nekem az egyik ismerősöm most terhes a 2. gyerekkel makdnem 10 év!!! próbálkozás után.
2019. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Mintha az én történetemet írtad volna le!!! Lányom most lesz 6 éves... 9.-én megyek hycosyra... Férjemmel az eddigi leleteink tökéletesek... Egyszerűen nem értem.. :( Sok olyan olvastam, hogy az átjárhatósági vizsgálat után estek teherbe, mert volt egy minimális letapadás/dugulás, amit ez a vizsgálat rendbe tett. Hátha Neked és nekem is ez lesz a megoldás..
2019. szept. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem inkább a meddőségi inhézetben eltöltött idő alatt az volt a tapasztalatom, hogy a tökéletesnek hitt leletekről mindig kiderültek, hogy nem is annyira azok, hogy az előző orvosok nem hozzáértően vagy hanyagul nézték meg, és ezzel rengeteg időt veszítettek a párok. Illetve, hogy alap vizsgálatok rendben vannak, de a speciálisan kiterjesztettfk már eltérést mutatnak, ami anélkül nem derült ki, hogy meg ne csinálták volna.


Persze jó ha az ember talál olyan kapaszkodókat, amikben reménykedhet, mint pl a petevezeték átjárhatósági utáni teherbeesés. De érdemes a dolgok után is menni, aztán ha mégis bejön a reményt keltő dolog, akkor örüljetek.

2019. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem is értem ezt hiszen már van egy gyönyörű szép lányom aki elsőre össze jött:) a kistesóért meg szó szerint küzdünk :( és annyi mindent ki próbáltunk és annyi vizsgálaton voltunk!! Remélem minden nő aki hasonló cipőben jár mint én minél előbb babás lesz!! Mi most a férjemmel a méhpempőt kezdjük el szedni remélem segíteni fog!
2019. szept. 30. 12:57
 8/11 anonim válasza:

Mi már a méhpempő kúrán is túl vagyunk a férjemmel :(


Igen, én is sok olyat olvastam már, hogy a meddőségi centrumokban nem fogadják el az előző leleteket. Nekem az orvos azt mondta, hogy a hycosy az utolsó lépés a meddőségi kivizsgálásomnál. Nyilván egy másik orvos, megint mást mond és más nála a protokoll.És igen, én reménykedem az átjárhatósági vizsgálatban...


Nekem még a Gynositol szedését javasolta a doktornő. Olvass utána esetleg annak is!

2019. okt. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezek bizonyos esetekben segítenek, de nem minden típusú meddőségre jók.

Az meg, hogy az embernek van már gyereke, nem jelent semmit. Max azt hogy nincs összeférhetetlenség a pároddal. De ettől még más betegségek vagy akadályozó tényezők kialakulhatnak két terhesség között.


Nekünk sikerült, de végül csak lombikkal. És ittunk, ettünk mi is mindent ami ilyen-olyan orvosok javasoltak. Nem ezeken a táplálékkiegészítőkön múlik, ha valami komolyabb eltérés van.


Plusz nem lehet kihagyni a pszichológiai hátteret sem.

2019. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es: az összeférhetetlenséget hogy állapítják meg, milyen teszttel?
2023. ápr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!