Vannak itt Németországi lombikosok? Elég sok kérdésem van ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy természetes úton nem lehet gyermekünk a férjemmel, nála van gond. Még várunk a további vizsgálatokra nála, de addig is szeretném tudni, hogy milyen lehetőségeink vannak. A férjem problémáját illetően biztosan ICSI-vel van csak esélyünk.

De ez hogyan működik pontosan? Ha külön urulógusnál ill. nőgyógyásznál kivizsgálnak mindkettőnket, azokkal az eredményekkel kell elmennünk egy meddőségibe, ahol elfogadják őket, vagy újra megcsinálnak ott is minden vizsgálatot? Illetve meddőségibe hogyan jutunk el? Csak betelefonálok, és kérek egy időpontot, vagy valahonnan beutalót kell kérnünk? Vannak olyan lépései a meddőségi kezeléseknek, amiket nem feltétlenül kell ott megcsinálni, hanem az én nőgyógyászom is elvégezheti (távolság miatt)?

És pontosan miket kell vinni, ha legelőször megyünk egy ilyen intézetbe? Valahol olvastam, hogy még az oltási könyvemet is kérni fogják. Ez konkrétan az az oltási könyv, amibe gyekekkoromban pecsételt az iskola orvos is?

És végül, tudom, hogy ez nagyon változó, de megköszönném ha a saját tapasztalataitokat megosztanátok velem. Nálatok mennyibe került az egész kezelés, illetve az első konzultációs időponttól mennyi időbe telt a pozitív teszt?


Nagyon szépen köszönöm, ha válaszolsz! :)


2019. okt. 9. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy egy magyarországi fórumon hamarabb választ kapsz, mint mondjuk konkrétan a német oldalakról? De németországi kismama csoport is egész biztosan van a facebook-on.
2019. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Derwer ***** válasza:

Nincs tapasztalatom, de pár információ morzsa:

A Trieri klinika nagyon jó meddőség kezelésben.

És úgy tudom kB 3000EURt kell neked fizetned a többit fizeti a biztosító. Ez egy beültetés ára.


Bár a fenti info olyan esetről szól ahol a női és a férfi oldallal is gond van.

2019. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!