Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az alkalmazásnak igaza van?...

Az alkalmazásnak igaza van? Tényleg a 18. napon volt peteérésem? (PCOS, hőmérőzés)

Figyelt kérdés

Már majdnem egy éve nem menstruáltam, ezért kaptam egy gyógyszert ami elősegíti a peteérést, elvileg a ciklus 5. napján kell elkezdeni szedni, de az orvos azt mondta, hogy most elkezdhetem szedni rögtön, szóval kiszámoltam, hogy mi lett volna az első menstruációs napom és azt bejelöltem az alkalmazásban.

Csináltam ovulációs teszteket, mindegyik negatív volt, de mivel PCOSem van így lehetséges, hogy a teszt negatívat mutat annak ellenére, hogy mégis volt peteérésem, ha jól tudom.

Kicsit el vagyok veszve, ez az első hónap, hogy ki kéne találnom, hogy mikor is van peteérésem/ egyáltalán van-e peteérésem.


[link]



2019. okt. 11. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez még egyelőre nem mondható ki. Ha fent is marad a hő, akkor volt, de ez még kevés.
2019. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem volt ovulaciod.
2019. okt. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 momoka 2002 ***** válasza:
Varj meg par napot. Ez igy meg keves. Ha ujra megjon es van egy teljes gorbed akkor ertekeltesd.
2019. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
HA fent marad a hőd és csak a menszeszkor esik le újra akkor talán 18. vagy 19. napon. De ez csak talán. LH teszt?
2019. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azota, h Alakult kedves kerdezo?
2020. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!