Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Bp. Kaáli Intézet vélemények?

Tavasz2016 kérdése:

Bp. Kaáli Intézet vélemények?

Figyelt kérdés

Nov. 6-ra kaptunk időpontot első konzultációra Dr. Sajgó Attilához. Járt valaki mostanában nála, vélemények?

Aki járt (akár nem nála) leírná, hogy hogyan működik? A konzultáción gondolom megbeszéljük az előzményeket, és elmondja, hogy milyen vizsgálatok várhatóak?

Köszönöm a válaszokat!


2019. okt. 11. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Lépj be ide, és ott nagyságrendekkel több választ kaphatsz, mint itt:

[link]

2019. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A vidéki Kaáli intézetek katasztrófák. Rengetegen vannak hiába kérsz időpontot soha nem mész be időbe 1,5-2 órás késések vannak.A Budapesti Kaáli talán 1 fokkal jobb de nem többel. Az ápolók udvariatlanok lekezelőek a vidéki intézetekben. Ha nem a kezelőorvosodhoz mészert éppen nincs "külsős beteg" nem foglalkozik az emberrel a másik orvos és mint engem is túlstimulált legutóbbi hónapban. Ha teheted inkább válasz magán intézetet mert itt olyan futószalag megy hogy nem igaz. Elkeserítő.
2019. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A magánintézet is futószalag, de legalább 500-800 ezer egy lombik. Nekem a szintén "futószalagos"nak mondott BMCben sikerült elsőre. Barátnőmnek a Róbert Károly kórházban már a többedik nem. Nem azon múlik, hogy magán vagy sem...
2019. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én nem is az eredményről írtam hanem a bánásmódról. Semmit ilyet nem említettem, hogy statisztikák szerint több lenne a sikeres lombik a magánintézetekben. Valamint voltam a Kaáliban önköltséges lombikon háth mit ne mondjak ugyanaz mint a tb-s csak hamarabb kapsz időpontot. Én pusztán a véleményem írtam le. Talán azt még szabad....
2019. okt. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még a bánásmód se jobb. A környezet jobb, ez tény és való. De én azt mondom egy vélemény nem vélemény. Nézd meg azt a csoportot, ott sokkal több véleménnyel találkozhatsz.
2019. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi volt? Mik a tapasztalataid?
2019. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!