Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Endometriozis mellett spontan...

Endometriozis mellett spontan teherbe eses?

Figyelt kérdés
Erre gyanakodnak, lesz lapar mutetem majd a vizsgalatok utan, ott kiderul. Valakinek sikerult megis a teherbe eses? Esetleg a mutet utan? Valami jo tanacs?
2019. okt. 13. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Kolléganőmnek azt mondták hogy sosem tud majd teherbe esni. Meg műtötték, aztán szépen sorban jött 3 gyerek.
2019. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenre van példa... De én ebben nem bíznék, max örülnék ha összejön.

Egyébként meg függ attól mennyire előrehaladott és mit érint.

2019. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Ez majd a lapar utan derul ki. De van 2 lathato csokolade cisztam, es 2,5 eves termeketlenseg. Ugy 1,5 eve papolom, hogy valami nem oke, mire kiderult, nincs tuszorepedesem. Most vizsgalnak tovabb, mert inszemek se sikerultek. Vervetelek, ir vizsgalat, vegre talan lesz megoldas. Az eszemeletlen mennyisegu menzeszemrol nem is beszelve, es a fajdalmakrol vagy 10 eve...lassan varom mar a mutetet, odaig jutok. Azt tudom, atjarhato vagyok. Es van egy gyerkoc mar.
2019. okt. 13. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,februàr elejèn műtöttek. Àprilis 4.èn 2 nap kèsès utàn erős pozitìv lett a teszt. A terhessègem is rendben van, szèpen fejlődik a baba, màr nagyon aktìv :) 27 hetes kismama
2019. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolso, gratulalok! 🙏
2019. okt. 13. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2018. júniusában volt a laparoszkópos petevezeték átjárhatóságim, és közben derült ki hogy endometriózisom van. Egyes stádiumú volt. Csak kis plakkok voltak a méhfalon megtapadva, semmi összenövés, hál'istennek. Kb fél évig enyhülően, de fájdalmasak voltak a menstruációim. Közben átestem 3 sikertelen inszemen. Pajzsmirigy és ir miatt kezelve voltam közben. Májusban volt csodaszép spontán peteérésem, de nem lett semmi belőle. Júniusban kezdtük a lombikot. Őrült nagy mázlival, sikerült. Most vagyok 19 hetes. Hihetetlen volt nagyon sokáig még nekem is.
2019. okt. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gratulalok utolso! Jo egeszseget, es koszi a valaszt!
2019. okt. 14. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!