Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikerült valakinek úgy teherbe...

Sikerült valakinek úgy teherbe esni, hogy a pár férfitagja antidepresszáns gyógyszert szed?

Figyelt kérdés

2019. okt. 14. 08:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem
2019. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Inkább az a kérdés, hogy mennyire felelősségteljes döntés egy olyan férfival gyereket vállalni, aki depresszióra hajlamos, annyira hogy gyógyszer is kell. A gyerek vállalás és -nevelés brutál stressz. Ezt az oldalt a pszichológusával közösen én azért átbeszélném. Nem biztos, hogy ilyen stádiumban hiányzik a gyerek. A terhesség és a szülést követő eufória után könnyen jöhet a depresszió. Én nem vállalnám, ha a férjemnek lenne ilyen problémája.
2019. okt. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is érdemes lenne először úgy kikezelni, hogy ne kelljen szednie antidepresszánst. Addig gyerekvállaláson sem érdemes gondolkodni. Még ha sikerül is, mi a garancia arra, hogy egészséges lesz a gyerek és hogy a leendő apuka meg tudja állni a helyét az apaság terén?
2019. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

Hát gyerekek rengeteg nő kap szülés utáni depressziót úgy hogy sose volt gondja, aztán csak nem alkalmatlan mind a gyereknevelésre.


Kérdező: igen rengeteg embernek.

2019. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Az egy időszakra vonatkozik, amit kivált egy bizonyos esemény. Ha meg valaki antideprensszásokat szed a mindennapokban, az megint más tészta. Még ha le is pontozol. Én biztos nem vállalnék gyereket egy depresszióra hajlamos emberrel, még ha én magam szeretem is. Sőt ha nekem lenne ilyen bajom sem vállalnék gyereket. A szülés utáni depressziót meg fel kell tudi ismerni és kezelni kell, mert ha nincs kezelve, tényleg szar anya lesz az illető.
2019. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Amennyiben huzzamos ideje antidepreszanson el a ficko, hogy fordul meg a fejedbe szulni neki egy gyereket? Ennyire nem lehetsz ketsegbeesve. Az a ferfi elob tegye rendbe az eletet es aztan johet a gyerek. Nem hianyzik egy gyereknek sem egy ilyen apa. Foleg mi lesz ha te is beleesel egy enyhe szules utana depreszioba? Mit fogtok csinalni a gyerekkel?

Elvileg felnott no vagy ezert merlegelj es legyel felelosegteljesebb!

2019. okt. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, de nem életmód tanácsot kèrtem. Negyven évesek elmúltunk, tizenegy éve nem jön össze a gyerek. Meddőségi kezelés mellett sem sikerült. Tudunk felelősségteljes döntést hozni. Szülés utáni depresszióról szó sem volt, nem is értem hogy jön ide. Az első gyermekemet egyedül szültem tizennyolc éve, úgy sem lettem sem szar,sem depressziós anya. A férjem sem depressziós hanem szorongásra írta fel az orvos és szerinte élete végéig szednie kell. De a leállás a gyógyszerről folyamatban van. Azért tettem fel a kérdést, mert a gyógyszer leírásában szerepel, hogy az állatok spermáját bizonyítottan roncsolja, emberek esetében nem bizonyított. Akinek ezzel kapcsolatban van tapasztalata, kérem írja le. A negyedik válaszolónak köszönöm, hogy a kerdésre válaszolt.
2019. okt. 16. 18:58
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha baj is van a spermaképével, 40 felett, meddőségi kezelések után nem biztos, hogy a gyógyszer okozza, és azért nem jön a gyerek. Én lehet, hogy már feladnám a próbálkozást.
2019. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Persze, hagyd el a pasit, mert depressziós, rúgj bele még egyet. Adjátok neki az ostoba tanácsokat.

A gyógyszerek szedése a magzatra károsító hatással nincsenek.

2019. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9: ezt senki nem írta. De tényleg butaság 40 felett, sikertelen meddőségi kezelések után nyomni a gyerek témát. Ha tetszik, ha nem, itt már fel lehet adni a próbálkozást.
2019. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!