Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikerült valakinek gluténérzék...

Sikerült valakinek gluténérzékenység mellett spontán kisbaba?

Figyelt kérdés
Három vetélés után,hónapokon keresztüli vizsgálatok és a legutolsónál derült ki a probléma a cöliaki! Teljesen padlóra kerültem 32év után újra kell "tanulnom" az étkezést! Sőt ledöbbentem, hogy ez miatt vetéltem el a 6-7hétben!szigorúan tartom a diétát 4kg fogytam is egy hónap alatt! Orvos annyit mondott, hogy nemkell várni próbálkozhatunk! De félek, esetleg valakinek tapasztalata ilyen témában? Senkivel nemtudok erről beszélgetni :(
2019. okt. 25. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Húgom gluténérzékeny, tartja a diétàt. Első próbálkozásra (ami nem is volt konkrét, számolgatás vagy hasonlók, csak szimplán elhagyták a védekezést) összejött a baba, már 8 hónapos egészséges nagylány. :)

Szóval ha tartod a diétát és kitisztul a szervezeted (nyilván ehhez kell egy kis idő), utána nem jelenthet gondot.

2019. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm


Terhesség alatt bizonyosodott be, 29 éves volt.

3 hónap alatt sikerült, hál Istenenk vetélésmentesen.

2. Baba nehezebben sikerült,de ciklusgondok miatt.


Egyik gyerek sem örökölte úgy néz ki.


Neki egy diétahiba( gyereknek ad gluténeset kézzel, és kézmosás nélkül eszik valamit) és puffadás, afta, herpesz a jutalma



Kitartás az életmódváltáshoz

2019. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) számomra ez biztatás és pozitívum :)
2019. okt. 25. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy Facebook csoport gluténmentes élet és gluténmentes hétköznapok néven, ott is volt téma ez. Sokan írtak, hogy ha jól tartják a diétát akkor osszejon hamar. Illetve ezzel sajnos sokszor együtt jár a pajzsmirigy alulmukodes, azt is érdemes megnezetni.
2019. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is tartom a diétát, 10 hónap próbálkozás után jött össze a baba, bár nálam ciklus gondok is voltak.

Sok kitartást kívánok.

2019. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!