Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » December 2 án lesz egy méhsövé...

December 2 án lesz egy méhsövény műtétem. Azt mondják az orvosok hogy attól vannak a vetéléseim. Volt akinek volt ilyen műtétje és utána sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Unokahugomnál is ez volt, és pár napja született meg a kislánya.

Kellett fel év a műtét után (+a gyógyulás) , de sikerült

2019. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Ami persze nem azt jelenti, hogy neked is fog
2019. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok neki. 😊 Remélem nekem is így lesz
2019. nov. 13. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

2-es sztem ezzel a kérdező is tisztában van, de minden NORMÁLIS emberi lénynek szüksége van olykor-olykor biztatásra és pozitívumokra...

Ne legyel már eszetlen.

2019. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%

Azt hittem az érdekli, hogy vele mi fog történni, amit persze abszolút lehetetlen megmondani.


Ebben az esetben csak azt tudom mondani, mint az #1-es.

2019. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy kis pozitív történetek jól esnek ilyenkor.
2019. nov. 13. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 év sikertelenség után volt méhsövény műtétem. Sosem volt még csak pozitív tesztem sem. Műtét után 4 hónappal spontán teherbe estem és egy egészséges kislányt szültem 40. hétre. A kistestvér is spontán sikerült a 2. próbálkozós hónapban, 6 hónapos terhes vagyok vele. Nem tudom műtét nélkül hol járnék, de egy percre sem bántam meg. 1 nap kórház volt, utána kicsi fájdalom (mégiscsak matattak bent), pár héttel utána már mintha semmi sem történt volna.
2019. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!