Meckformin plusz inofolic használt valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Júliusba diagnosztizálták a PCOS-t és IR-t. Meckformin XR 750mg- t kaptam, és mellé reggel-este inofolicot iszok. Mióta elkezdtem szedni a meckformint (augusztus) azóta minden hónapban menstruáltam. A második hónapban 2 hetes késéssel jött meg, a harmadik hónapban 2 napos csúszással jött meg, aminek nagyon örültem. ( mielőtt pcos-t diagnosztizáltak, előtte 3 évig belara fogamzasgatlot szedtem, előtte viszont átlagban 2 havonta volt menstruaciom, volt mikor 3,4 hónap is kimaradt, de ilyen hosszú ciklus talán csak egyszer volt) Viszont nagyon szeretnénk már babát a férjemmel. Szerintetek össze jöhet így hamarosan? Volt valaki hasonló helyzetben?

Köszönöm előre is a válaszokat! 24/L


2019. nov. 16. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen :)

Én azért szednék plusz D vitamint pl a Gal termékcsaládbol .

Illetve az inofolic helyett inozitol port és a folàt változatát mert a folsavat nem minden szervezet fogadja be így csak ki pisiljük.

2019. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyobbik lányom 2 év után így fogant meg végre. 4.5 éves. 1 évig szedtem mindkettőt
2019. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is PCO-s voltam volt cukorterhelésem és a doki azt ajánlotta hogy szedjek Dvitamint és Inofolicot 3 hónapig aztán ha semmi akkor meg nézik hogy elvannak e zárodva a petevezetékeim. Elkezdtem szedni tavaly májusba meg is volt a menstruációm május 17én juniusba kimaradt juliusba pozítivat teszteltem márciusba megszületett a kisfiam :) simán összejön :) sok sikert :)
2019. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!