Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés

Mi a véleményetek Dr Atalay Katalin doktornőről?

Dr.Atalay Katalinról van valakinek véleménye, személyes tapasztalata? Párommal több mint 2 éve próbálkozunk baba ügyben sajnos sikertelenül. Egy ismerős azt mondta a doktornő jártas a témában! Esetleg valaki tudná a magán rendelési idejét és hogy be kell-e jelentkezni hozzá? Vagy ha rossz tapasztalatok vannak akkor hozzá értő jó orvost tudtok ajánlani? Köszönöm!

nov. 17. 18:41  Privát üzenet  

A válaszok
Én nála szültem és mindig nagyon hálás leszek neki, nagyon sok múlt a doktornőn, pl. miatta nem lett koraszülött a lányom. Azt nem tudom, hogy teherbeesési gondokban mennyire szakértő, mert nálunk nem ez volt a baj. A magánrendelése az örs vezér tere mellett van, be kell hozzá jelentkezni, de van hamar időpont.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 17. 20:25 Privát üzenet

Ha jót akarsz magadnak akkor elkerülöd. Rengeteg a koraszülés és halva születés a praxisában melyeknek egy része odafigyeléssel elkerülhető lett volna. A kollégái se tartják semmire... Persze ha gondtalan a terhesség és nincs gond a szüléssel akkor elégedett leszel vele.

Ha a Honvédban szeretnél szülni akkor bárki mást szívesebben ajánlanék.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 18. 06:53 Privát üzenet
#1 akkor te vagy a ritka kivétel. Szerencséd volt.

# 3/5Időpont nov. 18. 06:55 Privát üzenet
3 ha ilyen negatívan nyilatkoznék egy orvosról, akkor a minimum, hogy a saját esetemet írom le részletesen, nem általános dolgokat. Mégis honnan tudnád, hogy x orvosnál hány koraszülés van? Nyilván nem vezetsz minden szüléséről statisztikát. Ráadásul a honvéd látja el a problémás terhességeket, tehát eleve nem mérvadó, mondjuk egy szuper magánklinika nőgyógyászához képest, aki csakis problémamentes terheseket fogad. -igen, nyilván a honvédban több lesz a koraszülés, mert odakerül, akivel gond van, így volt ez velem is, a babámat pedig egyedül Atalay doktornő akarta bent tartani, mindenki más ki akarta venni, egyébként én voltam beteg, nem a baba és a doktornő volt az egyetlen, aki megkérdezte más szakterületek orvosait, arról, hogy fenntartható-e a terhesség az esetemben, a többieket nem érdekelte.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 18. 08:27 Privát üzenet

Azért nem írom a saját esetem, mert nem ide tartozik.

Nem kizárólagosan a honvéd látja el a problémás terhességeket. Van PIC a sotén, a Jánosban és a delpestiben is.

Azért nem írok konkrétumot mert magam is a szakmában dolgozom és ismerem a háttérinfot, amit te nem.

Nem kell ezért betámadni. Neked jó tapasztalod volt vele, légy hálás.

# 5/5Időpont nov. 18. 08:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kezdeményezett-e már valaki örökbefogadást és ha igen, mikor magamról és a páromról pár mondatot kell írni, mit kérnek igazán, miről írjunk, és külön külön lapon kell-e megírni? Köszönöm Katalin
Szent István kórházból Radnai Katalin doktornőről szeretnék véleményeket?
Szegedi anyukák, Dr Tuksa Ágnes doktornőről mi a véleményetek?
Burján Katalin vagy Rózsa Adrienne, Dévény?
Dr. Szigethy Adrienn doktornőnél a Margit kórházban érdemes szülni (nem dr. Szigeti Katalin)?
Debreceniek mit gondoltok Chrametz Katalin doktornőről?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!