Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a véleményetek Dr Atalay...

Mi a véleményetek Dr Atalay Katalin doktornőről?

Figyelt kérdés
Dr.Atalay Katalinról van valakinek véleménye, személyes tapasztalata? Párommal több mint 2 éve próbálkozunk baba ügyben sajnos sikertelenül. Egy ismerős azt mondta a doktornő jártas a témában! Esetleg valaki tudná a magán rendelési idejét és hogy be kell-e jelentkezni hozzá? Vagy ha rossz tapasztalatok vannak akkor hozzá értő jó orvost tudtok ajánlani? Köszönöm!
2019. nov. 17. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nála szültem és mindig nagyon hálás leszek neki, nagyon sok múlt a doktornőn, pl. miatta nem lett koraszülött a lányom. Azt nem tudom, hogy teherbeesési gondokban mennyire szakértő, mert nálunk nem ez volt a baj. A magánrendelése az örs vezér tere mellett van, be kell hozzá jelentkezni, de van hamar időpont.
2019. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak akkor elkerülöd. Rengeteg a koraszülés és halva születés a praxisában melyeknek egy része odafigyeléssel elkerülhető lett volna. A kollégái se tartják semmire... Persze ha gondtalan a terhesség és nincs gond a szüléssel akkor elégedett leszel vele.

Ha a Honvédban szeretnél szülni akkor bárki mást szívesebben ajánlanék.

2019. nov. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 akkor te vagy a ritka kivétel. Szerencséd volt.
2019. nov. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 ha ilyen negatívan nyilatkoznék egy orvosról, akkor a minimum, hogy a saját esetemet írom le részletesen, nem általános dolgokat. Mégis honnan tudnád, hogy x orvosnál hány koraszülés van? Nyilván nem vezetsz minden szüléséről statisztikát. Ráadásul a honvéd látja el a problémás terhességeket, tehát eleve nem mérvadó, mondjuk egy szuper magánklinika nőgyógyászához képest, aki csakis problémamentes terheseket fogad. -igen, nyilván a honvédban több lesz a koraszülés, mert odakerül, akivel gond van, így volt ez velem is, a babámat pedig egyedül Atalay doktornő akarta bent tartani, mindenki más ki akarta venni, egyébként én voltam beteg, nem a baba és a doktornő volt az egyetlen, aki megkérdezte más szakterületek orvosait, arról, hogy fenntartható-e a terhesség az esetemben, a többieket nem érdekelte.
2019. nov. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért nem írom a saját esetem, mert nem ide tartozik.

Nem kizárólagosan a honvéd látja el a problémás terhességeket. Van PIC a sotén, a Jánosban és a delpestiben is.

Azért nem írok konkrétumot mert magam is a szakmában dolgozom és ismerem a háttérinfot, amit te nem.

Nem kell ezért betámadni. Neked jó tapasztalod volt vele, légy hálás.

2019. nov. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!