Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » MTHRF heterozigóta mutációm...

MTHRF heterozigóta mutációm okozhat teherbeesési problémát?

Figyelt kérdés

MTHFR C677T génvizsgálatom eredménye alapján heterozigota vagyok, a Leiden és a Photrombin az normál. KApni fogok erre valamit? Akinek van ilyen problémája mit kell szednie?

Köszönöm a segítséget!


2019. nov. 18. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Okozhat vetélést. Nekem Clexant kellett szúrnom. De lombikunk volt. Beszélj egy jó immunológussal!
2019. nov. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teherbeesési problémát nem okoz. Ahogy az előző írta vérhigítót kell majd szúrni, hogy egy vérrög nehogy elzárja a köldökzsinórvért.
2019. nov. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Folsavra is kell vigyázni

[link]

2019. nov. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Folsav lesz az igazán fontos. Én úgy tzdom hogy ez önmagában nem növeli a trombózist, csak fokozza a másik kettőt ha van, de akkor lehet tévedek.

Nekem Leiden van, aztán kiderült hogy ez is. Ez csak annyit jelent hogy tutira szúrni kell magamat.

2019. nov. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jah igen, folsav helyett folátot kell szedni.
2019. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ma kaptam meg az eredményem, ugyanaz mint a Tiéd.


Nekem Aspirin Protect-et javasoltak és napi 2 tasak Inofolic-ot.

2019. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Megkérdezhetem hogy az aspirin protectet és az inofolicot milyen dózisban szeded?

Hálás vagyok a sok segítségért!

2019. nov. 19. 23:58
 8/11 anonim ***** válasza:

#6 vagyok


Aspirin Protect 100mg 1x1 - babatervezéstől a terhesség 32. hetéig


Inofolic napi 2 tasak - Mondták, hogy az Inofolic leírásában napi 1 tasak szerepel, de elméletileg napi 2 tasak kell belőle a megfelelő hatás miatt

2019. nov. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak az az érdekes, hogy az inofolicban folsav van, amit a MTHFR heterozygotasággal nem tud hasznosítani a szervezet, ezért kell eleve folát! Ráadásul az inofolic nem olcsó. Ennek nézz utána!
2019. nov. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#6 és #8 vagyok.


Igen, én is olvastam már több fórumon róla... Úgyhogy már fel is kerestem másik orvost. Jelentkezem a fejleményekkel.

2019. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!