Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van esély hogy méhen kívüli...

Van esély hogy méhen kívüli terhességem legyen?

Figyelt kérdés

Tegnap-tegnapelőtt kellett volna megjönni. Tegnap volt egy kis pecsételésem, mag ma is egy nagyon kicsi, olyan mértékű, hogy csak pisilések után a wc papiron volt valami barnás. Azt hittem, hogy meg is fog jönni tutira, 3 napja görcsölök, tegnap este óta lágyék tájékán, nem túl kellemes. Tegnap csináltam egy tesztet negatív lett. Ma reggel nem csináltam, mert bele nyugodtam hogy nincs baba. Viszont azóta se jött meg rendesen.

Lehetséges hogy ha nem jön meg és esetleg pozitívat tesztelek, ezek a tünetek méhen kívülire utalnak? (Barnázás, lágyéki fájdalom)

Természetesen elmegyek dokihoz, ha esedékes.

De járt már így valaki? Mi lett a vége?



2019. nov. 20. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meg fog jönni, csak lassan indul be. A méhen kívüli terhességre nem kell gondolnod ezekből a tünetekből.
2019. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Már azt se bánom ha megjön, csak ez a nagyon szokatlan fájás egy kicsit aggaszt. Ennyire lent soha nem szokott fájni, meg ilyen idegesítően tompán.Nem szokott soha késni.

Nagyon szeretnénk babát és bele estem abba a hibába hogy össze olvasgattam pár dolgot.Ezt nem kellett volna

2019. nov. 20. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen idős terhességnél - kb 4 hetes - még a méhen kívülinek, ha az is, nincsen semmiféle tünete. Sokaknál tünete sincs, csak egyszerűen rossz helyen van, amit uh-on lehet látni, vagy a hcg rapszodikus emelkedéséből lehet rá következtetni. Fájdalommal akkor tud járni egy méhen kívüli, ha szétdurran a petevezeték. Az viszont pokoli. De az ritkán következik be, mivel mire akkorára megnő, hogy ez legyen a következménye, legtöbbször észreveszik és műtét.


Nálad a legvalószínűbb, hogy meg fog jönni. Hogy miért késik és miért görcsölsz, az más kérdés - de a próbálkozás miatt pszichés is lehet.

2019. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj ezek nyugtató válaszok :)

Egyébként a mensi mellett én is gondoltam már arra, hogy a stressz is okozhatja ezt a fájdalmat, elég idegőrlő a várakozás a ciklus végén, annak aki babát szeretne és alapból aggódó tipus mint én 😅

2019. nov. 20. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!