Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen árban van kb. mindennel...

Milyen árban van kb. mindennel együtt összesen egy lombik program a Róbert magánkórházban (ahol Pataki Zita is volt)?

Figyelt kérdés

Itt is csinálnak OEP támogatottan?

Illetve állami úton, pl Kaáli, milyen árban van az egész procedúra?


2019. nov. 20. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremnek volt lombikja, nem kérdeztem rá, de a 4. Után sikerült nekik, megmaradt kettő, és akkor a férje mondta hogy összesen a 4 lombik 7,5 millió volt, oszd le.
2019. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nálam PCOS, IR, ritka és rendszertelen menstruáció, nincs peteérésem a drogériás LH tesztek szerint.

Páromnak kevés a spermaszáma

2019. nov. 20. 15:43
 3/8 A kérdező kommentje:
És ezt magán úton, vagy államilag csinálták? Mert olvastam, hogy OEP által is jócskán fizetős
2019. nov. 20. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Hitelből csinálták ha jól tudom..

Nem igazán mertem kérdezni tőlük erről, olyan kényes témának tűnik.

Orvosoknál már jártatok? Mit mondanak? Biztos nem lehet természetes úton?

2019. nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, 90% hohy lombik, de azért próbálkozzunk, hátha..

3 éve próbálkozunk, előtte is csak megszakítással védekeztünk

2019. nov. 20. 15:51
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Májusban volt a lombikunk a Róbertben! Itt nincs államilag támogatott. Nekünk ICSI kellett rossz spermakép miatt, kb így alakult a költés:

- Indító konzultáció + vizsgálatok + zárókonzultáció kb. 100.000

- Stimuláció + leszívás + embriótenyésztés az 5. napig + ICSI: 595.000

- Gyógyszerek az első vérvételig: Kb. 150.000


Tehát olyan 850-900 környékén mozgott a teljes ciklus. Az árak változhatnak attól függően, hogy hány napig viszik el az embriókat, hogy reagál az ember szervezete a gyógyszerekre (én szerencsére minimál hormonadagokkal nyomtam, nem kellett a lódózis, mint szegény Pataki Zitának), van-e fagyasztható embrió stb.

Nekem 6 érett petesejtet tudtak leszívni, 5 termékenyült meg, de csak 1 jutott el rendben az 5. napig, csak őt tették vissza, most 28 hetesen játszik boxolót a pocakban :) Ami még nincs benne, hogyha megfogant a baba, tovább kellenek a gyógyszerek a 12. hétig, ez nekem még simán rádobott egy százast, mert marha magas dózisban írták fel a progeszteront (igaz, nem is véreztem egyáltalán). Ha nem sikerült volna, akkor a következő lombiknál nyilván nem kellenek ugyanazok a vizsgálatok, meg ennyi konzultáció, tehát annyival kevesebb.


Ami miatt szívesen ajánlom a Róbertet, hogy márciusban derült ki, hogy lombik kell, áprilisban már az első konzultáción ültünk, miközben az állami intézményekben azt mondták, talán januárra tudnak első konzultációra időpontot adni... Szóval sokkal gyorsabban bejut az ember. A környezet kulturált (ennyi pénzért legyen is), bár futószalag, de kevésbé gázos, mint az állami helyeken. Nekünk hatalmas szerencsénk volt, mert az első lombik sikerült, nyilván az ember pénztárcája is döntő sajnos, hogy mennyi teljesen fizetős lombikot tud bevállalni.

2019. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Barátnőmmel párhuzamosan volt lombikunk nyáron, neki a Róbertben (ott nincs lehetőség OEP-esre csak fizetősre), nekünk a BMC-ben. Nekik 800-850 körül állt meg. Sajnos nem sikerült, és utána a FET sem. Azt már nem kérdeztem mennyi volt, mert nagyon maga alatt volt. Ha következőre is beneveznek, akkor minden kezdődik elölről. Tehát 800 körüli.

Nekem iszonyatos mázlim volt, mert elsőre összejött és minimális hormon kellett a stimuhoz. Így a miénk a 12. hétig tartó progeszteron-pótlással (ami 150 volt), összesen kb 400 ezer volt (ebben benne van, hogy kétszer magánban voltunk a dokinál, hogy gyorsítsuk a folyamatot, illetve jártunk külön endokrinológushoz, valamint néhány vizsgálatot szintén magán úton csináltattunk meg, hogy szintén ne veszítsünk időt) - de csak a lombik kezdéstől a pozitív hcg vérvételig, nem volt több 100 ezernél.


Kaáliban van tb-s és fizetős. A tb-sre nagyon hosszú a várólista. Legutóbb 9 hónap-egy évet hallottam, attól függően melyik dokival akarod. A fizetős 1-2 hónap onnantól, hogy a kötelező vizsgálatok megvannak. Megjegyzem a BMCben ugyanígy van. Mi áprilisban beszéltük meg, hogy júniusban indulunk. Azért van ez így, mert vannak bizonyos intézmények, amik nagyobb kvótát kapnak, hogy egy évben hány beavatkozást csinálhatnak meg.

2019. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gratulálok mindkettőtöknek a babukhoz😊

2019. nov. 20. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!