Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki mennyi idő alatt jutott el...

Ki mennyi idő alatt jutott el az első inszeminàciòig?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akiknek kisebb problémájuk vokt.köszönöm
2019. nov. 20. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Inszeminációt csak kisebb probléma esetén csinálnak úgyis.

Júniusban voltunk első konzultáción. Megcsináltattuk a kötelező vizsgálatokat és augusztusban összegzés volt, szeptemberben lehetett kezdeni. Ez 2018ban a BMCben, Szűcs doktornál. Augusztusban magánban voltunk nála, hogy gyorsítsuk a folyamatot.

2019. nov. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én gondom nem tűnt kicsinek elsőre, mégis nagyon hamar meg ölt az első inszem. Nekem az injekciók adásától számítva a 14. Napon volt az inszeminacio.

Nekem teljes hipofizis elégtelenségem van gyerekkoromtól. Kb 10 hormon teljes hiánya. Soha nem volt még magától mensesem sem peteeresem. A méhem és a petefeszkeim fele akkorák voltak mint egy átlag korom neki nőé. A petefeszkem 1,5 cm volt darabja... A kaáliban kezdtük és ott is azt mondtak, hogy lehet meg sem moccannak a petefeszkeim, mivel “hibernalva” vannak. Sose működtek még... ez elég ijesztő volt. De elkezdtük a szurikat. Fsh és Lh pótlás nagy dózisban, és a 6. kezelési napon 3 db 12 mm-es tüsző a bal oldalt, jobb oldalt semmi. Még 5 nap szurizás és a végére 6db 15-17 mm-es tüsző. A bal oldal nem működik. Két nap múlva meg is csináltak az inszeminációt. Most várom az eredményt.

Hozza kell tenni, hogy mivel sose volt peteérésem, rengeteg csoda sejtem van. Csak a nagy kérdés volt h van e verellatasa a petefeszkeimnek vagy csak ott vannak maguknak szépen.

A doki is meglepődött!!

Szóval sztem nem csak probléma függő hogy mennyi idő eljutni az inszeminacioig, kinek h reagál a hormonokra a szervezete. Nekem meglepően jól.

2019. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Technikailag ez kis probléma, mivel stimuláció inszemnél és lombiknál is van - tehát ilyen tekintetben mindegy. Nagyobb probléma, ha nincs petevezető, nincs megfelelő spermium, normáltól eltérő a méh stb., ami kizárja az inszem lehetőségét.

Érdekesnek tartom, hogy 6 tüszőnél megcsinálták, mert nagyon nagy a többes ikerterhesség kockázata. Drukkolok, hogy sikerüljön és ne hármas-négyes ikrekkel ;)

2019. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen. Nálam felmerült hogy nem leszek stimulálható, és ha nincs petesejt akkor se inszem se lombik. Ijesztgettek mindennel de elsore sikerült stimulalni. Kettes ikreknek örülnénk, de többnek azért nem. Reméljük hogy egy sikerült a hatból 😀
2019. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!