Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Női nemi hormon vizsgálat...

Női nemi hormon vizsgálat második vérvétele hétvégére esik, fogadnak fehérváron a kórházban? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok


Velencén élek, ott can a háziorvosom, sztk stb..


Egyelőre még nem tudtam a lakcímemet átkérni Velencére így Ráckeve a kártya szerinti lakhelyem



Ma jött meg, de így a 21. napi vérvétel pont hétvégére esik ( 19-21 ciklusnap pontosabban, de az péntek szombat vasárnap)

Csak hétfőről péntekig van velencén vérvétel, ezért érdekel a kérdés, meg kell oldanom valahogy a második vérvételt


Így, hogy a háziorvosom, az sztks nőgyógyászom velencei (és a beutalót is velencei nőgyógy írta)

Fogadnak fehérváron vérvételre? Vagy a ráckevéhez tartozó kórház fogadhat csak?



2019. nov. 25. 10:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Hétfőtől csütörtökig, bocsánat
2019. nov. 25. 11:03
 2/6 anonim ***** válasza:

A 21. napi női hormonpanelt inkább a 21-23. napon kell levetetni, illetve ha pontosan tudod (esetleg LH teszttel) az ovulációd időpontját, akkor attól számítva a 7. napon. Ha nem tudod, akkor a ciklus hosszához szokták igazítani. Milyen hosszú a ciklusod?

Egyébként a hétfői levét (vagyis 22. napi) inkább kívánatos, mint a túl korai 18-19. napi. Ugyanis, akkor még simán lehet hogy korai és fals eredményt kapsz.


A területileg hovatartozást meg kérdezd meg telefonon mindkét intézményt. Én Tordasról a székesfehérvári kórházba járok vérvételre. De szerintem szombaton ott sincs. Pénteken van.

2019. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

19-21 napot mondott az orvos.


Ráckeve nem oda tartozik, Velence igen, azt nem tudom fogadnak e fehérváron vagy nézzem meg Ráckeve hova tartozik

2019. nov. 25. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Természetesen csináld úgy, ahogy mondta.

Én túl sok vizsgálaton, vérvételen voltam, amíg teherbeestem ahhoz, hogy tudjam hogy kinek higgyek.


A másik, hogy miből áll felhívni mind a két intézményt és rákérdezni? A székesfehérvári kórház laborjának külön van egy telefonszáma, azt kell hívni.

2019. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Később, ha hazaérek terveztem felhívni, de vártam, hátha valaki tudja a választ
2019. nov. 25. 14:28
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel a vége:

Beszéltem a kórházzal, velencei orvosom miatt fogadnak fehérváron, ilyenkor nem az én lakcímem a fontos, hanem hogy honnan származik a beutaló :)

2019. nov. 26. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!