Milyen esetben ír fel a nődoki Clostybegytet? Merckformin mellett szedhető? PCOS ra mennyire szokták felírni?

Figyelt kérdés
PCOS-t állapítottak meg nálam, 2 hónapja szedem a Meforal 500 at (endodoki írta fel)de most 2 havonta jelentkezik a menzeszem. dec 4 én megyek emiatt nődokihoz. Szeretnék vele is konzultálni a gyerekvállalás érdekében többek között.
2019. nov. 26. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

PCOS-ra nem tudom,szoktak-e felírni Clostit.

Nekem magas prolaktinszint miatt kell szednem.

2019. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Bocs,rosszul írtam,kiegészíteném. A Closti önmagában peteérés elösegítő. De ezt is kellett szednem kombinálva a Bromocriptinnel. Ez utóbbi célozza meg inkább a prolactinszintet.

Viszont,ha jól tudom,a Closti szedhető együtt a Merckforminnal. Dokitól nem kérdezted?

2019. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez nagyon megoszlik. Van olyan doki aki elzavar a francba 😁 azzal hogy fogyj le,dietazz,sportolj,plusz a met es majd sikerul a baba.

Aztan vannak olyan dokik akik jofejek es siman felirjak.


Nekem abszolut nem volt mensim. Pcos+Ir eleg masszivan.

2 honapig clostyztam,aztan mondta a doki,hogy eleg volt,menjek el a meddosegibe,mert semmit nem segitett a closty.Egy arva tuszom sem volt.

Hormon injekciokra is brutal nehezen indultak be,de aztan sikerult :) 31 hetes vagyok most.


Ja es igen siman mehet a met.

2019. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szedtem (akkor már másfél éve szedett) merckformin mellett. 3. ciklusban meghozta a várt eredményt. Most már harmadikos :)

Viszont később soha többet még csak pé-m sem volt tőle. tizensok ciklust próbáltunk minden carral kombinálva. Ez jutott. Egy gyerek. Pont annyi, mint amennyi elég a boldogsághoz.

2019. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!