Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem akar sikerülni a tesó?

Miért nem akar sikerülni a tesó?

Figyelt kérdés

Az első gyermekünk hamar összejött, második hónapra. Most szeretnénk babát és most lépünk be az ötödik hónapba hogy nem jön össze... Mi lehet a gond?

(Ugyanaz a munkahely, ugyanaz a stressz szint, ugyanaz minden csak a lakás más ahol lakunk)

Mi változhat meg 4 éven belül? Tudom, menjek el orvoshoz. De a kérdésem első sorban csak kiváncsiskodás: milyen okok lehetnek, amik befolyásolnak egy addig jól működő szervezetet?


2019. dec. 1. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Szia !


Rengeteg oka lehet , saját példa spontán terheségeim voltak elterveztük következő hónapban ott volt ,gond nélküli babavárás .

Harmadik terhesség védekezés mellett jött össze , sajnos megszakitottuk miután készen álltunk egy ujabb gyerkőc nem jött össze .

2019. dec. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Lehet, hogy a nyakadba ült egy úgynevezett meddő szellem, amely mindaddig meg fogja akadájozni a megtermékenyülést amíg el nem távolítják rólad.Ez álltalában olyan nő halála során szokott létrejönni, aki maga is meddő volt, vagy korán elvesztette a gyermekét.
2019. dec. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Ezer oka lehet. És az is lehet, hogy semmi oka nincs. Öt hónap nem sok idő, még a kivizsgálásokat se kezdik el, csak két év után.
2019. dec. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Még teljesen normális, hogy nem jött össze az 5. hónapban, felesleges ezen aggódni. Amúgy vhol úgy olvastam, hogy ahol az első baba hamar összejön, ott a második nehezebben. Nem tudom, hogy ez csak városi legenda, de lehet, van vmi benne. Persze nem minden esetben.
2019. dec. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen normális ez még időben. Nem vagyunk gépek. Sok minden közbeszólhat sejtszinten is. Sokszor van olyan, hogy van megtermékenyülés, de valamilyen okból nincs beágyazódás, vagy épphogy elindul valami, de megáll, mert pl. életképtelen, beteg embrió fogant meg... és még millió oka lehet. 5 hónap egyáltalán nem a világ vége. Az orvosok nem is beszélnek ennyi idő után még problémáról. A gyermek nem rendelésre érkezik.

Mi 9 éve vagyunk ugyanígy. Na az már probléma, de orvoshoz is 2 év után fordultunk, addig türelmesen próbálkoztunk, mindent bevetve.

2019. dec. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerős is így volt, az első után, kis korkülönbséggel szerettek volna másodikat, de nem jött. Az orvosa csak türelemre intette, semmi kivizsgálás. Elment másik dokihoz, aki csinált egy petevezető átjárhatósági vizsgálatot, és utána rogton teherbe esett. Van ilyen is. Minden eset egyedi.
2019. dec. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Idősödtél, változott az életed, hisz már van gyereked. Ezer ok lehet amúgy, de sztem semmi gond nincs még az 5 hónappal.
2019. dec. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az első hónapban megfogant a kisfiúnk, a tesóra viszont 11 hónapot vártunk. Semmi gondot nem talált az orvos, egyszerűen eltelt 3 év. Lehet ha 5-10 évvel hamarabb jutok el a gyerekvállalás ig semmi ilyen gondom nem lett volna, se más ami volt. De az is lehet, hogy ugyanígy alakult volna minden. 5 hónap nem sok még, fél év az alap. Nekem kilenc hónapnál mondta a doki, hogy szedjék vitamint meg inofolicot. Onnan még 2 hónap volt, de hogy vitamin nélkül is sikerült volna e az sosem fog kiderülni.
2019. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem a szüleid már idősek, hogy tesót csináljanak neked.


Nem tesót fogsz szülni, hanem gyereket.

2019. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Még csak az 5. hónap?? 🤣 ez még semmi! Nekünk 11 hónap után sikerült.
2019. dec. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!