Most mennyibe kerul egy petevezetek atjarhatosagi vizsgalat? Es hol csinaljak Szatmarnemetihez a legkozelebb? Elore is koszonom a valaszokat!

Figyelt kérdés

2019. dec. 2. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a hsg ingyenes. Nekem hycosy volt, ami állítólag kevésbé fáj, mint a hsg. Hycosyt csak magánúton lehet csináltatni, az 90.000 forint volt.
2019. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi hogy irtal. Nekem biztos nem lesz ingyenes mivel en Szatmarnemetibol vagyok
2019. dec. 2. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már Budapesten is több jónevű doki ill. magánintézetben (Czeizel, Róbert Károly, Periodx stb) megcsinálják 50-70 ezerért. A 90et soknak érzem. Vidéken, esetleg Debrecen, Nyíregyháza környékén tán még kedvezőbb, de ennek utána kéne nézni. De ha nagyságrendileg 70-100 között kalkulálsz - mert biztos lesz egy előzetes konzultáció, amit akkor szintén magánban tudsz elintézni - akkor nem lősz mellé.
2019. dec. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem sürgősen kellett és egy helyet találtam, ahol nem kellett előzetes konzultáció. De más helyen is 90-100.000 forint között lett volna összesen, mert 20-30.000-et elkértek volna az előzetes konziért külön. Arról nem is beszélve, hogy kétszer kellett volna utaznunk vidékről Budapestre. A hsg szerintem olcsóbb lehet, még ha fizetősre is kell menned, de ennek nem néztem utána, mert a hycosyt javasolták abban az intézményben, ahol kérték tőlem az átjárhatóságit, mondván, hogy nem fáj annyira, mint a hsg.
2019. dec. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat sokat segitetettek.
2019. dec. 4. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!