Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Párom spermatológiai eredménye...

Párom spermatológiai eredménye a kovetkező Összspermium szám:15,4 Mozgó spermium 41% Progressziv motilitas 35% Nem Progressziv motilitas 6% Nem mozgó 59% Normal morfológia 3% Vitalitas 76% Mivel tudnék még javítni rajta?

Figyelt kérdés
Kisbabát szeretnénk
2019. dec. 4. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy ezzel foglalkozó szakember tudná megmondani. Vannak gyógyszerek, amik javíthatják a helyzetet.

Amit orvos nélkül tehettek az ügy érdekében: egészséges táplálkozás és életmód, férfivitaminok, zuhanyozzon ahelyett, hogy a forróvízben áztatja magát.

Ha semmi sem segít, marad a lombik. Ameddig van akár 1 darab használható spermája, addig lombikkal van esélyetek.

2019. dec. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez annyira nem rossz. Férjemnek nagyon hasonló volt. Talán az összspermium szám volt magasabb. Végül lombikkal sikerült, de nem az ő eredményei miatt.

Egy jó andronlógussal érdemes beszélni és ha kell továbbmenni vizsgálatokban (ROS, DNS, HBA, MAR)

2019. dec. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A ferjemnek is hasonlo, csak az osszes spermaszam magasabb. Viszont a morfologia neki is csak 3%. Minket egybol lombikra kuldtek, de szerettuk volna eloszor kideriteni az okokat, hogy hatha lehetne valahogyan kezelni, nem pedig csak megkerulni a problemat.

Sok-sok utanajarast kovetoen derult ki, hogy a ferjemnek ketoldali herevisszere van. Meg fogja muttetni magat, es akkor van esely, hogy termeszetes uton legyen babank.

Egyebkent 3 eve probalkozunk. Az a baj, hogy sok ido eltelt azzal, hogy csak engem vizsgalgattak, de nekem mindig minden eredmenyem rendben volt, megis elofordult, hogy megismeteltettek, meg ujakat talaltak ki. A ferjem eredmenyeivel nem is foglalkoztak, pedig vilagosan latszott belole, hogy nala van a gond. Kb. masfel evig minden letezo vitamint, es ajanlott gyogynovenyt beszedett, elhagyta az alkoholfogyasztast (pedig elotte sem ivott rendszeresen), de nem valtozott semmi. Vagyis nagyobb lett a spermaszam, de azok ugyanugy nem eletkepesek, nem tudnak rendesen kifejlodni, mivel nem megfelelo a homerseklet az erek miatt.

2019. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hasonló volt a férjem eredménye, valamivel talán jobb, mi 7 év után spontán sikerrel jártunk.

BioTech USA For men multivitamint szedte. Bár én úgy gondolom nálunk az én pajzsmirigy alul működésem és IR-em volt a ludas, ahogy kaptam gyógyszert hamar terhes is maradtam.


Nem olyan elkeserítő az eredményetek. Kitartás!! Legrosszabb esetben lombik is sikert hozhat. Több ismerősöm is van akiknek megvolt a lombik időpont, és közvetlen előtte levő ciklusban spontán összejött a baba. Kicsit tudat alatt úgy voltak már, hogy kövi hónapban úgy is lombik lesz majd baba :) Aztán egyből bumm :D

Sok sikert kívánok :)

2019. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat.
2019. dec. 11. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező azóta mi a helyzet veletek? Sikerült a baba?
2021. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3# vagyok, engem is érdekelne, hogy mi lett azóta veletek.


Nekünk végül 4 év után spontán sikerült. 🤗 Már megvolt a műtét időpontja is a férjemnek. Szerencsére nem volt rá szükség. ☺️🤰 24 hkm

2021. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély arra, hogy teherbe ejtsen! A mozgó sperma szám nem éri el a 100 millió/ml-t és nem érik el legalább a 60% /ml-t nagyon kevés az esély a megtermekenyitesre!
jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!