Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt olyan, aki 35-40 ev...

Van itt olyan, aki 35-40 ev kozotti eletkorban ment lombikra, hogy sikeruljon az ELSO baba? Sikerult elsore? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Mi jóval előbb, de talalkoztam többekkel a meddőségi centrumban akik ebben a korban kezdtek.


Amikor nekünk sikerült (az volt a 3. lombik) pint úgy jött ki, hogy minden vizsgálaton és beavatkozáson talalkoztam egy 39 éves nővel, nekik az első lombik volt és sikerült.

2019. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismeretségi körben van, ők sokat próbálkoztak, sokadikra sikerült. Az első gyerek rögtön 3 lett. :-D
2019. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

35 voltam mikor elkezdtük a kezeléseket.

36 mikor sikerült. És 37 leszek már mikor megszületik. 😊

2019. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34 évesen mentünk először lombikra, és 3.ra, sikerült. Viszont lett utána spontán 2 kisfiam. Szóval 3 gyerekesek vagyunk :)
2019. dec. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!