Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy viselitek, hogy körülötte...

Hogy viselitek, hogy körülöttetek mindenki terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos egyéb betegségek miatt nem jön össze a baba :( a baráti, ismerős társaságomba pedig mindenki vagy szült vagy most jelentgeti be, hogy terhes, és olyan nehezen viselem. Persze örülök nekik, de közben fáj, hogy én ezt ki tudja valaha át élhetem-e. Nekem az életben minden terület tele vokt akadállyal nehézséggel. Már nagyon megvisel ez :(


31/N


2019. dec. 19. 21:19
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%
Én sajnos nehezen. De úgy is hogy már van egy kislányom, csak ugye akartunk tesót. 6 hónap sikertelenség után elmentem orvoshoz aki közölte hogy valószínű hogy nem is lesz már :(
2019. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan ez van velem is...az ember szive bele tud szakadni, mikor sorra jelentik be a környezetben, de még távoli ismerősök is.
2019. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
81%
Kedves első, megkérdezhetem mi a probléma nálatok, hogy így kijelentette a doki?
2019. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
36%
Nekünk terheseknek pedig baromi nehéz rátok tekintettel lenni, mert tudjuk hogy így gondolkodtok rólunk. Pedig sokan közülünk nagyon vigyáz, ne bántson benneteket és sokszor visszafogjuk előttetek a boldogságunkat, nehogy szrul érezzétek magatokat... :/ ennek ellenére mégis sajnos vannak ilyen kiírások. :/
2019. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
87%
Szerencsére jól viseltem (a férjem is), volt B tervünk (örökbefogadás), ha a lombik ne sikerülne, ez eléggé megnyugtató volt. Plusz én mindig azt mondogattam magamnak, hogy “minden gyerek áldás”.
2019. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
90%
Kedves 4-es! Ez egy olyan dolog, hogy akarva akaratlanul fáj,(és szerintem nagyon ritka akinek ebszolút nem szorul el a szíve x év sikertelenség után ha meglát egy pocakos kismamát) és nem titeket utálunk és "sajnáljuk tőletek a babát", hanem magunkat sajnáljuk, hogy nekünk miért nem lehet?
2019. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
86%
Én is így voltam, nagyon nehezen akart összejönni a baba, s közben a munkahelyemen és az ismeretségi körömben sorra jelentették be, hogy terhesek. Nagyon fájt és rosszul esett. De nem akartam ezt kifelé mutatni, de az még nehezebb volt, hogy megjátszam magam.
2019. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
82%
Azt mondta hogy konkrétan úgy néz az ultrahangon petefészek mint akinek sose lehet gyereke.. Le döbbenetem mert már ugye van egy, de azt mondta ne reménykedjek..
2019. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
20%
Cseréljünk! Én a lelkemet odaadnám egy nyugodt éjszakáért, te meg babázhatsz.
2019. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
75%
Amikor 1,5 év utan végre terhes lettem, es elvetéltem.... es a noverem bejelentette hogy terhes.... örültem vele, de utána félre vonultam, össze törtem es zokogtam.
2019. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!