Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jó napot! Én 38 éves férfi...

Jó napot! Én 38 éves férfi vagyok és nem jön össze a második baba a feleségemmel minden rendben van. Hogyan tudnám házilag tesztelni hogy a sperma még termékeny e? Orvoshoz csak utolsó esetben mennék

Figyelt kérdés
2019. dec. 24. 09:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Házilag sehogy sem tudod. Mindenképp doki kell. Nem egy nagy dolog, nem kell ennyire tartani tőle, és legalább nem lesztek kétségek közt, ha megcsináltatod.

Sok sikert!

2019. dec. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Én is orvost javasolnék inkább, mint a gyötrődést és a bizonytalanságot. Sok esetben a stressz, a rohanó élettempó miatt nem sikerül, pedig orvosi oka nincs.

Próbáljatok lazítani, esetleg elutazni, kikapcsolódni.

Szép karácsonyt nektek, teljesüljön minden vágyatok!

2019. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jó tanácsok nagyon szépen köszönöm én is kívánok mindenkinek áldott ünnepeket
2019. dec. 24. 10:43
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak otthon elvégezhető sperma tesztek, de szerintem is érdemesebb orvoshoz fordulni. Írtad, hogy a feleségeddel minden rendben. Hormonálisan is kivizsgálták? Lehet például olyan probléma, ami egy sima nőgyógyászati rutin alkalmával nem jön elő, pl a hormonok pont ilyenek. Ha ezek neki megvoltak, akkor neked is lehet egy kivizsgálást csinálni, ártani nem árt!


Szerintem most ne stresszeljétek magatokat ezzel, inkább élvezzétek az ünnepeket! Boldog karácsonyt! 🙂

2019. dec. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat segítene az is, ha nem stresszelnétek rá. 38 éves vagy, még bőven belefér a baba, akár még 42 évesen is lehetsz apa. Biztos vagyok benne, hogy félsz attól is, hogy kifuttok az időből. Én is a pihenést javaslom, illetve állítsd magad át fejben, hogy sikerülne fog. Azért ennyire orvoshoz elmennék, sosem lehet tudni, van-e gond, az pedig jobb, ha mihamarabb kiderül, hogyha van.
2019. dec. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
12%
Házilag tesztelni??? Bolond vagy?!
2019. dec. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Házilag csak úgy tudnád tesztelni, ha teherbe ejtenél egy másik nőt.
2019. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Egyébként nyugodtan menj orvoshoz, nem fáj a minta adás. 😁

2019. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Egy hormonpanel nem ártana a feleségednek sem. Sokszor a terhesség megbolygatja a pajzsmirigyet, és elszállnak a hormonok. Ez akadályozza a teherbe esést. Vagy a magas prolaktin például.


Te meg adj az andrológián spermamintát. Mint írták, nem fáj.

2019. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Négyes vagyok. A félreértések elkerülése végett mondom, hogy olyan tesztre gondoltam, mint amit a nyolcas linkelt. 🙂
2019. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!