Van, akinek spintan lett gyermeke feladott lombikozas utan?

Figyelt kérdés
Van, akinek sikerult a baba 3, vagy tobb sikertelen lombik utan? Hany evesen?

2020. jan. 2. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Lombik nem volt, de 6 év után spontán fogant a lányom. 😊 Több ilyen ismerősöm is van.
2020. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem én vagyok az érintett, de a sógornőmnek 5 sikertelen beültetés és egy vagyon elköltése után miután feladták és elkezdték hogy örökbefogadók lehessenek, fél év múlva megfogant a kisfiuk. Azóta már született egy kislány is, szintén spontán.
2020. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyan házaspárt ahol az első gyerek lombikkal a második pedig spontán fogant.Utóbbinál azt mondták az orvosok valószínűleg azért, mert pszichésen lekerült a nyomás a párról, hogy mindenképp kell egy baba. 35 évesen szülte a másodikat.

Egy másik ismerősömet meddőnek mondták, örökbefogadtak egy pici babát és fél évvel később a meddő nő terhes lett:)Nem emlékszem pontosan de azt hiszem 30 felett volt az első terhességénél.

2020. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Bnőmék 7 éven át próbálkoztak, számtalan lombik stb. Végül feladták, beletörődtek. Elmentek nyaralni, nyomtak egy tehermentes felelőtlen házasélet partit félrészegen, és jött magától a kicsi. :)
2020. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm 35 volt amikor örökbe fogadtak egy csecsemőt. Kb. akkor esett teherbe, amikor hazavitték a babát. 1 év korkülönbség van a 2 gyerek között.

Munkatársnőm 41 évesen szült, sok év és számos lombik után (az államilag támogatotton felül is lombikoztak) feladták és kb fél év múlva spontán terhes lett.

2020. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismerősnek 5 vetélés és eg sikertelen lombik után a következő lombik elôtt fogant spontán a gyerekük.

2. Baba meg kb becsúszott.


Náluk nem találták a baj forrását, amiért évekig nem aikerült majd sok vetélés lett, majd megint nem sikerült a terhesség sem.

2020. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy párt, akik 8 sikertelen lombik után most várják az első babájukat, aki spontán fogant.

És olyat is, akik örökbefogadtak egy babát (róluk nem tudom, hogy megelőzte-e ezt inszem,lombik vagy egyéb kezelés, de évekig meddők voltak) majd született egymás után két gyermekük spontán.


(Amióta mindenki tudja a környezetünkben, hogy nálunk is évek óta várat magára a gyermekáldás, mindig hallunk is ilyen siker sztorikat. De őket személyesen nem ismerjük.)

2020. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nekem csak 1 sikertelen lombikom volt, de utan lett 2 gyermekem termeszetes uton, problema mentes terhessegekbol. Elotte 6 evig kinlodtunk...:(
2020. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!