Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapasztalt valaki barnázást...

Tapasztalt valaki barnázást méhpempő szedése közben, mikor még a kúra elején járt?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem. 3-szor csinátam ilyen kúrát, egyszer sem barnáztam alatta. Én egyébként úgy voltam vele, hogy amikor először szedtem be (én kabszulát használtam), nem lettem terhes. 2. kúránál sikerült teherbe esnem. :) Most pedig novemberben csináltam egyet, nem lett baba. Most tartok a 28 napos szüneten (úgy tudom, hogy úgy kell szedni, hogy 28 napig szedni, utána 28 nap szünet és így tovább), pénteken kezdem el újra szedni.
2020. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Elírtam, nem kabszula akart lenni, hanem kapszula. 😂
2020. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Először én is kapszulát szedtem, de most attertem a rendes méhpempőre mert 9 hónapja nem jön a baba. Én nem tervezek szünetet tartani, szedem napi kétszer az egy (kb) grammot.

2020. jan. 8. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Hegyi Józsefnek (méhész, apiterapeuta, természetgyógyász) szoktam írni, ha kérdéseim vannak (én mondjuk azt kérdeztem, hogy lehet-e szoptatás alatt fogyasztani méhpempőt, azt mondta, hogy lehet). Fent van FB-n. Szerintem rákérdezhetsz nála, hogy ha méhpempőt szedsz, akkor lehet-e számítani ilyen dolgokra.
2020. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2020. jan. 8. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!