Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik előtt állok, milyen...

Arya93 kérdése:

Lombik előtt állok, milyen vizsgálatokat fog kérni a doki, hogyan működik az egész?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Rövid próbálok kenni. :) az elmúlt 7 hónapban 2 méhenkivüllim vol, sajnos így elveszítettem mind két petevezetőmet! Már csak a lombik segíthet abban, hogy én is anyuka lehessek! Mekkora esélyekkel indulhatok ebben az esetben? Mi történik ilyenkor? Vàlaszaitokat előre is köszönöm :)
2020. jan. 9. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami nálunk volt:

- ciklus 3. és 21.napi női hormonsor

- Inzulinrezisztencia vizsgálat

- Pajzsmirigy (TSH, fT3, fT4, anti-TPO, anti-TG)

- méhtükrözés vagy 3Ds méh ultrahang

- trombózis panel (Leiden és MTHFR meg még egy mutációk)

- infertilitás (immunológiai) panelből a 3as.


Férfi oldalon:

- sima sperma vizsgálat

+ Mi nézettünk DNS töredezettséget, ROS, HBA, MAR vizsgálatokat

- IR, pajzsmirigy és férfi hormonokat is.

2020. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy sikeres volt-e a lombik? És ha igen, hányadik rá sikerült?
2020. jan. 9. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a hormonokon kívül volt laparoscopia, hysteroscopia, immun panel, Inzulin rezisztencia vizsgálat, speciális véralvadás panel, genetikai vizsgálat, citogenetika. Több sikertelen beavatkozás után mi csináltattunk magán úton összeférhetőségi (HABAB) vizsgálatot.

A 6. lombikunk sikerült.

2020. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekünk a három sikertelen inszemináció után az első lombikunk sikerült. De ez egyéni, kinek mi baja van és mekkora a szerencs a zsákjában...
2020. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem mind a két petevezetőm eltávolították, ezért jön a lombik! Persze tudom, hogy nem biztos a siker elsőre sem, de olyan jó azt olvasni, hogy neked sikerült! Az első vizsgálatoktól mennyi idő amíg elér valaki a stimulációig? Gondolom egyénfüggő, de kb lehet tudni?! Van olyan, hogy stimu nélkül is történik leszivás?
2020. jan. 10. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a női oldalon teljes vérkép, vizelet, citologia, EKG. A férjemnek spermakép, HBA teszt. Mindettőnknek HIV, LUES, hepatitisz B és C. Első konzultációra ezzel a pakkal mentünk, akkorra már kérték. Azóta volt APC, AMH, spermium elleni antitest nekem, férjemnek genetikai nem meghatározása, hormonpanel. Mostani ciklusban lesz uh, 23. napi vérvétel, utána kövi ciklusban indul a stimu. Mi október elején kértük az első konzultációra az időpontot, és november elején voltunk először.
2020. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek sok szerencsét és a legjobbakat kívánom! :)
2020. jan. 10. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!