PCOS-nál Inofolic mellé milyen vitamin ajánlott? Kinek mi vált be? ( Én a gyógyszertárban Béres Aktival Extra-t kaptam) az jó együtt? Vagy inkább babatervezèshez szedjek vitamint?

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen multivitamin készítmény megfelelő.
2020. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mehpempo, baratcserje tabi, folsav es palastfu+cickafark tea. Nem tudom bizonyitani, hogy ezek miatt lettem terhes, de meggyozodesem, hogy segitettek.
2020. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó neked is volt PCOS is?
2020. jan. 12. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Jó kis teákkal lehet aztán igazán bekavarni az amúgy is labilis ciklusodnak, hajrá!!! Azért, mert valakinek bejött, nem kell összeinni mindent. Nyilván lehet és van is hatásuk,csak nem mindegy, mire és ki issza.
2020. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem PCOS mellett se az Inofolic nem jött be, se a barátcserje. Az előbbi tök felesleges volt, a másik bekavart a cikluba. Ami bevált, hogy beállították a pajzsmirigy hormonokat és lett peteérésem. (Ha diagnosztizált PCOSed van, akkor nincs peteérésed)

Ezen kívül Gal K2+D3, mivel a D-vitamin szintnek 100 és 130 között kell lennie teherbe eséshez.

Plusz a 160 g-os ch diéta, annak ellenére hogy nincs IRem.

2020. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!