Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt valakinek közületek 3000...

Volt valakinek közületek 3000 feletti ösztradiol a 21. napi vizsgálaton? Mit jelentett?

Figyelt kérdés
A progeszteronom is 150 nmol/l.

2020. jan. 23. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt és nem voltam terhes. Nekem 105 volt a progeszteronom, akkor.
2020. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi okozta?
2020. jan. 23. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig, senki nem tudta/tudja, hogy mitől van, de a menstruaciom ia hosszú es gyakori. Clostival lettem tethes, clostys honapokban vmivel alacsonyabb volt.
2020. febr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem épp a Closty okozta, mint utólag kiderült.
2020. febr. 3. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia kérdező! Neked kiderült miért lett magas az ösztradiolod?

Hasonló cipőben járok én is.

Első clostis hónap, 5x1 szem a 3-7. ciklusnapon, mellé toltam az E vitamint, de ma megjött.

Tegnap kezdődött, kb. 18 órán át barnaztam (sose szoktam, egyből vérzés van nálam) mire rendesen megjött ma.

Ez a lelet egy héttel ovu után készült: [link]

Jövő héten néz rá doki, de már nagyon kiváncsi vagyok, miért van ez.

Nekem alapból amúgy van peteeresem, csak elég gyenguszka petesejtek érnek, erre kaptam a clostit, hogy ezt felturbozzuk.

Uh követés nem volt a ciklus során, csak ovuteszteltem.

2020. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat utolsó, de a petesejt minőségét clostyval nem lehet felturbózni... Az meg a másik, hogy leszívás nélkül meg se állapítható, hogy milyen minőségűek.
2020. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!