Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan dolgozzam fel azt hogy...

Hogyan dolgozzam fel azt hogy körülöttem mindenkinek sikerül a teherbeesés csak nekem nem?

Figyelt kérdés
Regebbi baratnom ma csak igy rám ír h terhes..
2020. jan. 24. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nálam is ez volt... kb egyszerre 3-an jelentették be. Minden este sírtam. Szerencsétlennek éreztem magam, hogy nekem semmi sem sikerül. Lehet csúnya de igen kicsit irigy is voltam rájuk. Utána ahogy teltek a napok/hetek jobban lettem. Próbáltam másra koncentrálni, hogy mindennek oka van. Én tanulni kezdtem el :) Meg én pcos is vagyok, tehát nehezebb is lesz..Fel a fejjel! :)
2020. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a vetelesemet koveto ket hetben ot kozeli ismerosom jelentette be a terhesseget. Borzalom volt. Az segitett, hogy ismerem es szeretem oket, tudom, hogy jo lesz naluk a gyerekeknek. Azt rosszabbul viseltem, hogy a teljesen idiota, gyerekelhanyagolo szomszedom is terhes mar megint. Nagyon eros igazsagtalansag-erzesem volt.

Az ido segitett, szerintem neked is az fog.

2020. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha ennyire rá vagy erre a témára görcsölve, akkor az lenne a legjobb ha nem olvasgatnál itt, minden bántás nélkül. Magamon is észre vettem, ha több hétig nem jövök ide, akkor nem pörög ezen az agyam.

Nagy baj, hogy így eléd ezt az időszakot meg. Kellene keresned valamilyen más elfoglaltságot. Fog ezt úgy fel, hogy bármit megtehetsz ameddig nem jön a baba.

Járj tornázni, úszni, olvass, tanulj valamit, nyelvet akár szakmát, ha nincs még akkor szerezz jogosítványt. Kirándulj, élvezzètek az életét baba nélkül, hisz nem csak ekörül forog a világ.

2020. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Olyan furcsa nekem, hogy ezen kiakadtok. A gyerekek nem egy futószalagról potyognak le hozzánk, ergo attól, hogy a Juliskának éppen megfogant a babája, neked nem lesz kisebb esélyed rá. És attól, hogy Juliska vár, neked nem lesz előbb gyereked.

Mi 6 évet vártunk az elsőre, az a szomszéd lány is (tervezetten!) terhes lett közben, aki a gimit kezdte, mikor mi már próbálkoztunk. Én mindig őszintén tudtam örülni a boldogságuknak, és az ismerőseimen ugyanezt látom visszafelé is. Mostanában több barátnőm vetélt el, direkt nem beszéltem a gyerekekről nekik, de végül ők kérdezték, hogy mi van velük, küldjek képet, stb.

2020. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Éltem az életem, voltak céljaim, feladataim, nem ezen kattogott az agyam évekig. Sőt közben keresztanya is lettem, és az is pozitívumot adott
2020. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Mióta próbálkoztok?
2020. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
4 éve próbàlkozunk. Nem gondolok görcsösen a baba témára de mikor az ismerösöm csak ugy megirja akkor elkezdtem sírni a munkahelyemen hogy :" nem igaz hogy csak nekem nem sikerűl" másnak meg azonnal. Tehát alapvetően az a helyzet bánt h fél évig nem beszélünk és leírja nekem h terhes. Kiborúltam. Plussz a munkahelyemen is vannak kismamák és képesek nagy pocival is dolgozni. Egész nap csak a baba témát hallom akaratlanúl.
2020. jan. 24. 17:34
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Én úgy,hogy rájöttem, nem attól leszek terhesebb, ha más nem. Ezt minden bantas nélkül mondom. Az agyadban kell erre fordítani a gombot.

20 éve mindig a baratnoim gyerekeinek örültem és őket imadtam, és ez még mindig így van sajnos😕 De mindig együtt készültem veluk, követtem a fejlodesuket, vigyaztam rajuk,ha kellett. Egyre nagyobb az esélye, hogy nekem már nem lesz gyerekem, és ebbe beleorulok, de ha ezek a gyerekek nem születtek volna meg, csak, mert nekem nem lett, az borzasztó lenne.

2020. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Neked nem sikerül, neki meg azonnal...

Honnan tudod, hogy ők épp mióta próbálkoztak?Honnan tudod esetleg milyen kezeléseken esett át?

És miért ne dolgoznának nagy pocakkal


Engedd el egy picit ezt a témát, akár pszichológus segítségével, mert ez nem tesz jót neked sem, és akár a kapcsolatotoknak sem.

2020. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha már ennyi ideje nem jött össze, akkor gondolom túl vagytok már minden létező kivizsgáláson és tudjátok, hogy mi a gond. Ebben az esetben meg kell beszélni az orvosokkal, és tovább lépni: inszem, lombik, akármi.

Esetleg kicsit elengedni a dolgot, nem erre koncentrálni. Azt érzem, hogy nagyon rá vagy görcsölve. Ez általában nem szokott segíteni, sőt!

2020. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!