Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik beultetes utan milyen...

Lombik beultetes utan milyen ez a hcg?

Figyelt kérdés
Beultetes utan 14.napom vagyunk, egy embrio lett beultetve. 2530 a hcg.lehet hogy egypeteju ikrek lettek?? Masnak is volt egy babaval ilyen magas??

2020. jan. 31. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szuper érték! Nekem 13. napon 2400 volt ikrekkel; de egyik ismerősömnek a tiédhez hasonló eredménye volt a 14. napon, és egy babája született. A HCG nagyon tág határok között mozog. Ebből nem lehet levonni semmit.
2020. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem leszívás utáni 14. napon 135 volt ikrekkel, de a mi intézményünkben úgy tudom vmi más mérési módszer van.
2020. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: a leszívás utáni 14. nap és a beültetés utáni 14. nap között 5 nap különbség is lehet.

Ez az érték viszont akárhonnan nézzük nagyon szép. Drukkolok, hogy innen már sima legyen az út és szeptember környékén megszülessen az egészséges babátok 😊

2020. febr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nekem leszívás után 14 nappal volt 135 a hcg, nem beültetés után. Leszívás volt nov. 28-án, beültetés nov. 30., vérvétel dec. 12. Már 11. hetet betöltöttem. :) Egyébként nekem ez a 135-ös érték azért tűnik ikrekkel alacsonynak, mert mindenki többezres értékeket ír egy babával is és max. néhány nappal későbbi vérvételen. Dehát nagyon úgy néz ki, hogy sikerült! :D
2020. febr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, 2-es voltam, nem 3-as.
2020. febr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!