Rendszeres menzesz mellett folyamatosan negatív ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
Szinte mindig 25 napos ciklusaim vannak, de minden ovulációs teszt negatív, pedig 3 félét, köztük extra érzékenyt is próbáltam már. Ez, hogy lehet? 3 hónapja próbálkozunk a babával, a ciklus közeoén 5 napig folyamatosan együtt vagyunk, de semmi...
2020. febr. 1. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan nap amikor mond a kettő csík egyforma erősségű? Rendelj sokat vateráról és tesztel délelőtt és délután is. Nekem volt hogy délelőtt volt pozitív aztán délután mindig már negatív. Erősödést sem tapasztalsz, ahogy telnek a napok?

Vagy próbáld meg hogy ahogy elmúlik a mensi onnantól tesztelj.

Nem görcsölsz ciklus közben?

Nekem mindig volt pozitív ovu tesztem, de 2,5 éve nem esek teherbe, pedig egészségesek vagyunk.

Ez sem garancia sajnos.

2020. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lassan már ejjel-nappal tesztelek, van h napi 3x, de semmi. Az ovus kalkulátorok a 12. napra teszuk az ovut, a 8.-13. nap között tesztelek, de semmi. Vagy nincs 2. csik, vagy nagyon halvány...
2020. febr. 1. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vegigtesztelni egy ciklust, hátha nem ott van ahova a kalkulátor teszi.Ha úgy se lesz keresnek egy endokrinológus szakorvost.Az hogy rendszeresen menstrualsz nem jelenti azt hogy peteeresed is van.
2020. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennèk orvoshoz,hogy kövessen ultrahanggal végig egy ciklust.

Ő akkor látni fogja, biztosan van-e peteèrès és ha igen,megreped-e?

2020. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt. Kiderült, hogy nem volt peteérésem. Végül rengeteg vizsgálat és miegymás után lombikkal jött össze. De az első jel az volt, hogy egyszer nem tudtan pozitív ovu tesztet fölmutatni. Pedig 8 hónapig minden hónapban teszteltem.
2020. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!