Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A Kaáliba van időpontunk, és...

A Kaáliba van időpontunk, és a recepciós csaj, diktált le nekünk pár vizsgálatot ha azokkal megyünk már előrébb leszünk? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pontosan mivel leszünk előrébb?

Mi fog következni a konzultáció után? Amikek kértek vizsgálatot mindent megcsináltattunk!!

Inzulin és pco-s vagyok,így is szóba jöhet esetleg az inszem? Vagy akár a lombik?! (Fizetőset szeretnék) az sokkal hamarabb meglesz mint a támogatott?



2020. febr. 14. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első konzultació után azokat fogják kérni amit a csak mondott..

Ha megvan az első i.p-ra akkor nem húzódik tovább...

2020. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dejooo😊 na és pco és írrel is ellehet kezdeli a beavatkozasokat? Vagy elsőnek azt probálják helyre zökkenteni?
2020. febr. 14. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem elkezdték, 3 sikertelen inszeminációm volt. Közben én párhuzamosan jártam endokrinológushoz, aki kezelte ezeket (plusz diéta, sport) és úgy sikerült az első lombik. De pont előtte már szépen volt peteérésem, így lehet hogy lombik nélkül is meglett volna. Ez már sosem derül ki. Mindenesetre peteérésem és javuló IRem csak a kezelések hatására lett.
2020. febr. 15. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azok az alapvető vizsgálatok igazából mindenkinek kellenek, protokoll jelleggel. Persze, hogy beljebb lesztek, hiszen azt előbb vagy utóbb ígyis-úgyis meg kellett volna csinálni. Nekünk első konzultáció után még kért egy pár vizsgálatot, aztán meg egy adagot mert biztosra akár menni. Ha ezek is meg vannak, akkor jöhet a lombik.
2020. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Nagyon izgulok,remélem idén már énis kismama lehetek! :)
2020. febr. 15. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!