Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mindig ovuláció előtt 1-2...

Mindig ovuláció előtt 1-2 nappal leszek beteg?

Figyelt kérdés

4.ciklusom ez, hogy megfigyeltem az ovuláció előtt 1-2 nappal beteg leszek. Viszketés, kellemetlen szagú, darabos folyás. 4-5 nap és elmúlik. Gyógyszertárban szoktam venni Kúpot és szépen elmúlik.

Nem túlzok, mindig ovulációkor. Sem előtte sem utána lévő időszakban.

Másnak is volt már ilyen?


2020. febr. 17. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom voltál vele nödokinál,ő mit mondd? Vett tenyésztést?
2020. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem hozza összefüggésbe a kettőt. Antibiotikumot kaptam az ezelőtti ciklusban, de nem fogok havonta oda járkálni az tuti. Rettentően viselem az antibiotikumot...

Nagyon figyelek a higiéniára, így nem is értem, hogy honnan jön mindig ilyenkor ez a fertőzés.

2020. febr. 17. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha antibiotikumot adott, akkor bakteriális


Akkor a vény nélkül kapható kúp nem jó / azok gombán segítenek.

Csak a tünetek múlnak el periodikusan..

Valószínűleg tünetek nélkül sem vagy rendben csak ovukor az erősebb hüvelyi váladék miatt jobban észreveszed...



Irány a doki, mig nem múlik.. van, amikor 1 kúra nem elég..

A legtöbb baci terhesen gondot is okoz ( koraszülés, idő előtti burokrepesés miatti vetélés.. stb

2020. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!