Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulációkor 4mm-es mèhnyálkahá...

Ovulációkor 4mm-es mèhnyálkahártya nagyon vékony?

Figyelt kérdés

Ultrahang alapján bevèrzett tüszőt és egy másik 24mm-es tüszőt látott az orvos,de ez a 4mm elég kevèsnek tűnik.

Az is fura,hogy két tüsző reped meg. Ez így mennyire van rendben?

Annyira izgultam,hogy a legfontosabb kérdések az orvosnál nem jutottak eszembe.


2020. febr. 17. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Igen, nagyon vékony. Ilyen nyálkahártyával esélytelen a terhesség.
2020. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Ez nagyon vékony. Esélytelen a beágyazódás ilyen mnyh vastagságnál. Min 8-10 mm-nek kéne lennie, de inkább 10 fölött.

Kezdj el 800 mg E-vitamint szedni, emellett 0,5-1 l kaukázusi kefír és napi 1dl jó minőségű vörösbor segíthet.

2020. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Decemberben missed ab-om volt, aztán komplikáció miatt pár nap múlva újra eü.küreten estem át. Azóta nem jön helyre a mèhnyálkahártya. :( 800mg E vitamin nem sok? Szedem,ha az segít ebben.
2020. febr. 17. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Lombikoztunk, nekem is vékony volt és a doki mondta. 12 mm lett beültetésre. Plusz ittam mindent amit fent írtam.
2020. febr. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Elég a 8 mm bőven. Nekem beültetésre ennyire hízott és ikreim lesznek. Nekem mindig vékony volt, viszont sem a méhpempő, sem a napi 600 mg E vitamin, sem az 1 dl vörösbor nem segített, még csak 1 mm-t sem nőtt (átlagban 7 mm volt), pedig nagyon sokáig használtam őket. A lombik pedig elsőre sikerült. Én azt javaslom, hogy ha szeded ezeket, de még hónapok múlva sem érsz el velük eredményt, akkor ne várj tőlük csodát, hanem vmi komolyabb segítség kell.
2020. febr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!