Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ma vagyok a beultetes után...

Ma vagyok a beultetes után 11-dik nap de a teszt negatív szerintetek van még esély pozitív tesztre? 3 nap múlva kéne menni hcg vérvételre

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Azért kell akkor menned, mert akkortól kimutatható. Minden esélyed megvan!
2020. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak már feladtam a reményt a pozitív tesztre de jól esett amit írtál akkor még reménykedem
2020. febr. 18. 20:36
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez volt a 2-dik beultetesem az elsőnél már a 10-dik napon erős pozitív volt igaz túl lettem stimulalva a doki szerint fáj a hasam napok óta szurkalnak a petefeszkeim szédülök nem azt érzem mint az előző terhességnel sajnos de ha szted van remény akkor megpróbálok bízni benne
2020. febr. 18. 20:51
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hány naposokkal - bár 3 napossal is ET+11-en már mutatnia kéne egy 10es tesztnek. Én 3 naposokat kaptam vissza ET+9. napon már 66 volt a hcg-m. ET+12-n meg 149. Azt megteheted, hogy előbb elmész egy magánvérvételi helyre és nézetsz egy hcg-t - ekkor már ki kéne mutatnia a vérvételnek, ha van bármi.

Ha meg 5 naposok voltak, akkor csak a remény marad....


A túlstimussal ciklussal mi lett?

2020. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
5 naposakat kaptam vissza 2 fagyi babát ültettek most be igen sztem is ha sikerült volna a tesztnek kikellett volna mutatnia én se értem mert van hasszurka napok óta mindkét petefeszeknel néha gorcs is van szédülök sokat járok mosdóba derekam a is érzek fájdalmat holnap után kell mennem hcg vérvételre az előző terhesség sajnos a 9-dik héten elhalt de ott a 10-dik napon már szép erős volt a teszt ezért félek hogy a mostani nem sikerült és nem értem hogy miért nem?? Az előzőnél a beagyazodast is éreztem 2 napig és ott éreztem azt is hogy sikerült itt most inkább az idegesség jön ki rajtam lehet még esélyem??
2020. febr. 19. 10:19
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom az előző terhességet :(

A FET azért más mint a stimulált ciklusban az ET.

De ha reálisan nézzük, akkor 2 nap múlva minimum 40-50-es hcg-t kéne mérniük, hogy azt lehessen mondani, van remény - az is még elég alacsony, de csodák vannak. Akkor viszont már 20-25-ös hcg-nek lennie kéne. Kérdés reálisan szeretnél gondolkodni vagy optimistán? Ha ez utóbbi, akkor addig van esély, amíg ki nem mondják, hogy nincs. Én pl. tök negatív voltam egész beültetés után, mivel 12 megtermékenyült petesejtből csak 2 jutott el a 3. napig, így tudtam, ha nem sikerül, kezdődhet minden elölről és mégis sikerült.

2020. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked viszont gratulálok a babahoz már nem tudom hogy mit tegyek kezdem feladni tudod nagyon hittem benne mivel ha az első sikerült a második miért ne sikerülne?? De azt érzem nem sikerült nagyon feszül a hasam ezt sem tudom mire vélni hiszen mensi előtt sose szokott ma 25-os gabriellel teszteltem mivel az elsőt ez szépen mutatta gondoltam most is de nem 😥 még probalkozok péntekig de kétlem hogy változna bármi is csak akkor ezek a tünetek mitől vannak és mért nem múlnak el?? Félek a verveteltol felesleges az egész!! 😢
2020. febr. 19. 11:07
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj 10-essel!
2020. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam sajnos az is negatív de nagyon feszül húzódik a hasam ez mitől lehet?? Hívtam az intézetet azt mondták péntek menjek vérvételre az biztosat mond majd a hőmet eddig sose mértem most viszont igen 37,1 meglepetésemre de napok óta mindig 36,5 felett volt bocsi ha hülyeséget írók csak egyszerűen nem értem mért nem sikerült??
2020. febr. 19. 13:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok ma!
2020. febr. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!