Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulációkor 1-2mm-esnek vagy...

Ovulációkor 1-2mm-esnek vagy 7-8mm-nek kell lennie?

Figyelt kérdés

Azt olvastam,hogy ovukor elég 1-2mm,mert utána kezd igazán vastagodni mire jön a beágyazódás. Egy másik oldalon meg azt írták,hogy ovukor minimum 7-8mm-nek kell lennie.

Most akkor melyik az igaz?


2020. febr. 19. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ovulációkor már rég 7-8 mm-esnek kell lennie. Mivel menstruáció után elkezd vastagodni már. Ha ez nem történik meg akkor az ott valami problémát vet fel.
2020. febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a méhnyálkahártyára gondolsz, akkor annak minimum 8mm-nek kell lennie az ovuláció idejére, különben esélytelen a terhesség.

Nekem most legutóbb 9 mm-t mértek, és létre is jött a terhesség, csak sajnos elvetéltem.

2020. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen a lényeg kimaradt. Mèhnyálkahártyára gondoltam.

Sajnálom, hogy elment a baba.

2020. febr. 19. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért a 8-9 mm, vagyis a 10 mm nagyon az alja. Ennél a vastagabb 12-13 mm az ideális.
2020. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ovu után 2 nappal mért 8 mm elég volt az ikrekhez. A 7-8 mm ovu környékén kell, az 1-2 mm akkor már kevés. Ovu után már inkább a minősége változik felkészülve a beágyazódásra, a vastagsáha már nem nő jelentősen.
2020. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Statisztikailag kell vastagabb. A legtöbb nőnek még 7-8 mm.essel nem sikerül. Te örülhetsz, mert kivétel voltál. De nem szabad kiindulni ebből, hogy ez az általános..
2020. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok orvos, így nem a saját gondolatomat írtam le, hanem azt, amit a meddőségi szakorvos mondott nekem akkor abban a hónapban, amikor terhes lettem. A 8 mm miatt én is kivoltam, hogy megint csak ennyire hízott, így rákérdeztem ettől a meddőségi dokitól, hogy most ez mire lesz elég. Azt mondta, hogy 8 mm-től jó és nincs olyan, hogy a 10-12-14 mm jobb, hanem a 8 vastagságnak már jó és kész, innentől már a minősége a lényeg.
2020. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!