Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PreMens tabletta vs. Barátcser...

PreMens tabletta vs. Barátcserje kapszula! Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Sajnos sehol nem tudom kideríteni, hogy melyik lenne a jobb, mármint hatóanyag terén a nőgyógyászom a Premens-t ajánlotta. Van aki azt vallja, hogy ebben (Premens) koncentráltan van benne a barátcserje ezért jobb, van aki a Barátcserje (400mg)-ra esküszik. Mi a különbség köztük? Valakinek tapasztalata? Esetleg mindkettővel? Sajnos 1 éve volt missed ab-om :( és azóta nem sikerül a baba, pedig nagyon szeretnénk. Minden jótanácsot szívesen fogadok. :)

2020. febr. 20. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek utána olvastam. A premens tabletta inkább pms tünetekre és cikluszavarra ajánlott, míg a barátcserje kapszula javallott olyan esetben is, ha nem akar összejönni a baba. Bár mindegyik gyakorlatilag ugyanazt a hatóanyagot tartalmazza, de a kapszulában 400 mg van, míg a premens-ben csak 20 mg.
2020. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es a választ :) Igen, ezt én is megtaláltam, hogy a Premens-ben 20mg barátcserje van a kapszulában pedig 400mg. Ami engem megzavar hogy a Premens dobozán a hatóanyagnál zárójelben ott van, hogy EXTRACTUM Agni Casti Fructus. Tudom, hogy az EXTRACTUM kivonatot jelent, de tényleg ekkora különbség lenne a kettő között? Olvastam olyat is, hogy a Premens tiszta barátcserjét tartalmaz viszont a Barátcserje kapszulába az egész növényt úgymond "beledarálják", bocsi nem tudtam jobb kifejezést használni. Viszont létezik a Netaminnak 100% tisztaságú Barátcserje por....nagyon gondolkodom azon hogy azt kipróbálom. A kettő között vajon kell kihagyni 1-2 hónap szünetet?
2020. febr. 20. 14:36
 3/3 anonim válasza:

Ugyanebben a dilemmában vagyok.

Esetleg az azóta szerzett tapasztalatokat megosztanátok?

2021. jún. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!