Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapasztalt már valaki más is...

Tapasztalt már valaki más is egy hétig tartó beágyazódási vérzést?

Figyelt kérdés
Hétfőn tudtam meg hogy várandós vagyok, de már vasárnap elkezdődött egy nagyon halvány barna folyás (épp hogy meglátszódott a bugyin, és csak törléskor láttam pár barnás rózsaszínes cseppet). Ez a barnás nagyon enyhe folyás (ici pici darabok is megjelentek) még mindig tart. Ma 3 napja hogy késik. Tegnap voltam dokinál 4 hetes terhesen, nagyon aggódott hogy nem e méhen kívüli terhesség. UH-n nem látott semmit még, jövő héten megyek vissza kontrolra. Felírt progeszteron pótló gyógyszert, amit napi 3szor kell szednem. Ez az első terhességem, és nagyon feszült vagyok attól, hogy nem tudom mi történik a szervezetemben. Szerencsére nem fáj a hasam, nincs görcsöm és továbbra sincs piros, menstruációs vérzésem.. ugyanakkor nem tudom hogy segíteni fog-e a felírt gyógyszer. -félék hogy nem fog elmúlni ez a barnázás... ha bárkinek volt hasonló tapasztalata, és a pozitív teszt idején akár egy hétig tartó barnás folyása, érdekelné, hogy mi lett a kimenetele. Köszönöm.

2020. febr. 22. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem beágyazódási vérzés. Olyan nincs.
2020. febr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódási vérzés ritka, mint a fehér holló, ha van is, az max. egy napig egy csepp.
2020. febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Beágyazódási vérzés nem az esedékes menstruáció idején lenne, ha lenne, és nem is egy hétig. Nekem amúgy többször volt középidőben vérezgetésem, amikorra a beágyazódást valószínűsítettem, de az nem barnás volt, inkább halvány rózsaszín, és csak egy nap reggeli pisilésnél láttam a papíron egyedül. De ez az esedékes menstruáció előtt egy héttel volt mindig, nem pontosan az idején.


Amúgy amikor teherbe estem, akkor volt a menstruációm idején nagyon enyhe vérzésem, hasonlóan a középidőshöz, halvány világos vér reggel a papíron, de napközben meg este már nem, és ez csak két napot tartott (vagyis, volt egy csepp vér szombaton reggel meg egy hétfő reggel, ezt nem nevezném "két napig tartó" vérzésnek). Én ehhez képest egy héttel később teszteltem pozitívat (de olyan pozitívat, hogy nagyon), azóta 18 hetes vagyok és a baba tökéletesen egészséges, nem volt szükségem semmiféle hormonpótlásra meg ilyesmire.


Mondjuk nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy a pozitív teszt után még legalább 2-3 hetet várjak (de inkább 4et) az orvoshoz menéssel, mert előtte nem nagyon fog tudni semmit se mondani.

2020. febr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze a beágyazódáshiz


/ nekem volt 1. Gyerekkel/

Pár csepp amikor azt hiszed megjön

Aztán el is marad/

2020. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt . Remélem hogy nálad nem az van ami nekem volt. Ugyan is teljesen stimmel az összes dolog amit leírtal , a méhen kívüli terhességre. Nálam is ez volt ugyan úgy több mint 1 heti barnás rózsaszín folyassal, ultrahang vizsgálaton nem láttak semmit sem. Tünetek nem voltak. Vagyis volt csak nem erősödtek és el is múltak. Stb
2020. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló. Mi lett a kimenetel? Ha a progeszteronól javul a pansszom attól még lehet méhen kívüli?
2020. febr. 23. 00:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet. Még a fenyegető vetélés is benne van a pakliban. Kitartás
2020. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére a progeszterontól elmúlt a panaszom és abbamaradt a pecsételő vérzésem.
2020. febr. 24. 08:28
 9/11 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező mi lett végül veletek?
2020. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A pecsételés elmúlt a progeszteron hatására, pénteken megyek vissza dokihoz, nagyon izgulok, hogy lásson valamit az UH-n és ki tudja zárni a méhen kívüli terhessèget. Szerencsére semmilyen fájdalmam sincs azóta.
2020. febr. 25. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!