Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után a 18. napon...

Inszemináció után a 18. napon vagyok, de barnáztam és kicsit vérzek, annak ellenére, hogy a HCG szint elkezdett nőni?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka?

Külföldön csináljuk az inszemet. A doki elküldött vérvételre kétszer. Pár nap múlva újra mennem kell.

Inszem után 13. nap az érték 4,0.

Inszem után 16. nap az érték 28,8.


A labor szerint 16-os értéktől van terhesség.

Utrogesztán és más gyógyszert is szednem kell. Ma mégis elkezdett barnázni és erősödni a vérzés, de még nem olyan erős, mint a menstruációkor.

Ennyi volt a terhesség? Vagy még megmaradhat?



2020. febr. 27. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de inszem után 16 nappal ez az érték nagyon kevés.
2020. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kevés, 140 körül kellene lennie minimum. A barnázás sem jó jel. De ne legyen igazunk!
2020. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Lesz, ami lesz. Én már annak is örülök, hogy eddig eljutottunk. Még soha nem volt fogantatás sem.
2020. febr. 27. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kevés ez az érték, bár állítólag a duplázódás számít 2 naponta, az meg megvan. Reméljük, csak később indult el.

Nekünk lombik kell sajnos. Beültetés után, ha 100 alatt van a HCG, leállítják a gyógyszereket.

2020. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett veletek?
2020. márc. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!