Premens helyett Netamin Barátcserje kapszula?

Figyelt kérdés
Elfogyott a Premens tablettám, szerintetek szedhetek helyette tovább Netamin-os Barátcserje kapszulát? A 27. ciklusnapomon vagyok, mennem kell majd 3. napi vérvételre (ha megjön. Remélem NEM! ) de nem feltétlenül venném meg a Premenst, mivel van Barátcserje kapszulám. Tanácstalan vagyok, a doktornő azt mondta a Premens-t szedjem, és majd 3-4 hónap múlva meglátjuk milyen lesz a 3. napi vérvételem! Szedte így valaki egymás után ezeket kihagyás nélkül? Vagy inkább hagyjak ki egy hónapot? valakinek használt valamelyik babaprojekt téren? :)

2020. márc. 2. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Már viszonylag régi a kérdésed, de kíváncsi vagyok mi lett? Nekem is a Premenst írta és mellé Inofolicot+Femibion 0-át. Az első kettőt nem vettem még meg. De most olvastam a Barátcserje kapszuláról. Melyik vált be neked? A Premens vagy a b.cserje? Köszi a választ

2020. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!